MasterChef

11 Kasım Masterchef 45.Bölüm Fragmanı

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Masterchef’te heyeacan devam ediyor. her hafta bir yarışmacının elendiği Tv8’in büyük ilgiyle izlenen yemek yarışma programı Masterchef’te, haftalar ilerledikçe final heyecanı giderek artmaya devam ediyor. 11 Kasım Masterchef 45.bölüm fragmanı yayınlandı mı? 11 Kasım Masterchef 45.bölüm fragmanı? Masterchef 45.bölümde neler olacak? gibi sorular akıllara geldi. Gelin haberimizin detaylarına bakalım.

Masterchef 45.bölüm fragmanında; Mustafa’nın Kıvanç’ı elemek için elen geleni yapacağı çok net belli olurken: daha önce Murat’ı eleyeceğini söyleyen Mustafa, bunu amacına ulaşmıştı. Daha sonra yarışmacılardan Eda ile diyaloğa giren, uzun uzun tartışan Mustafa; Eda’yı da eleyeceğini söylemişti. Söylediği isimlerin birer birer elenmesi Mustafa’da büyük bir özgüven getirirken; Mustafa’nın sıradaki hedefi Kıvanç oldu. Kıvanç ile 2 haftadır polemiğe giren ve yıldızı bir türlü paylaşmayan Mustafa, yayınlanan fragmanda Kıvanç’ı da elemek istediğini ima etti. 11 Kasım Masterchef 45.bölümde bakalım neler olacak?

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla MasterChef
masterchef cemre elendi mi
MasterChef Büyük Kriz! Cemre Diskalifiye Mi Oldu?

Masterchef yarışması tüm hızıyla devam ederken şok bir haber geldi!!! Yarışmanın favori isimlerinden Cemre Masterchef'ten elendi mi? Bu hafta yayınlanan...

Kapat