Dizi Haberleri

16 Aralık Çukur 80.Bölüm Fragmanı

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

3.sezonuna giren Show Tv’nin belkide son 3 yılın en beğenilen ve en çok izlenen Çukur dizisinde 79.bölüm geride kaldı. Heyecanın, aksiyonun bir an olsun eksilmediği fenomen dizi de en çok merak edilen konulardan biri de 80.bölüm fragmanı oldu. 16 Aralık Çukur 80.Bölüm Fragmanı. Çukur 80.Bölüm Fragmanı. Çukur 80.bölüm tanıtımı. Çukur 16 Aralık 2019 fragmanı. Çukur 16 Aralık 80.bölüm fragmanı gibi sorular sorulmaya başlandı. Gelin bu soruların cevaplarına bakalım.

Çukur Murtaza Kimdir Gerçek Adı?

9 Aralık Çukur 79.bölüm Özeti

Çukur Ziya Kimdir Gerçek Adı?

. 3.sezon 12.bölümü yani 79.bölümü geride bırakan Çukur’da aksiyon hiç eksilmiyor. Heyecanın, adrenalinin tavan yaptığı dizide, izleyenleri merak ettiği konu; Timsah tarafından pusuya düşürülen Yamaç’ın kurtulup kurtulamayacağı idi. Yoğun ateş altında iyice köşeye sıkışan Yamaç, bu pusudan sağ olarak kurtulmayı başarır. Ancak ateş ederken vurulmuştur. Diğer yanda Feri Murtaza sayesinde kardeşinin yerini öğrenen Azer Çukur’a girer. Ve daha sonra Kemal’i ele geçirir. Kemal’i öldüresiye döven Azer; Koçovalıları iyice sıkıştırmayı başarmıştır. Diğer yanda Emmi ve Selim Koçovalı’da pusuya düşer. Yoğum çatışma altında pusudan kurtulmayı başaran Selim Çukur’a sağ salim döner. Ancak Emmi Gögsünden vurulur. Cumali Koçovalı ve adamları da pusuya düşmüştür. Çatışmadan sağ çıkan Cumali’de bir kurşun yemiştir. Azer’in elinden kurtulmayı başaran Kemal, Koçovalılar tarafından sadakat testine sokulur. Çünkü Azer’in Kemal’i öldürmeme ihtimali neredeyse yüzde sıfırdır. Bakalım Kemal ölecek mi? Kemal artık Azer Kurtuluş için mi çalışacak?

16 Aralık Çukur 80.Bölüm Fragmanı

Ekranların severek izlenen Show Tv’nin fenomen dizisi Çukur tüm hızıyla sürüyor. Timsah ve Azer’in son anları yaklaşırken bakalım Koçovalılar Yamaç önderliğinde neler yapacak? Feri Murtaza’nın hainliği ortaya çıkacak mı? Ailesi ve sevdiklerinden birini daha kaybetmeye tahammülü olmayan Yamaç, bunun için neler yapacak?

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Dizi Haberleri
Doğduğun Ev Kaderindir Oyuncu Kadrosu Senaristi Yönetmeni Kim
Doğduğun Ev Kaderindir Dizisi Oyuncuları İsimleri Kadrosu Senaristi Yönetmeni

Doğduğun Ev Kaderindir Dizisi Oyuncu Kadrosu Oyuncuları İsimleri Nedir Senaristi Yönetmeni Kim ? Tv8 Doğduğun Ev Kaderindir Dizisi Oyuncu Listesi...

Kapat