Dizi Haberleri

16 Aralık Masterchef 68.Bölüm Fragmanı

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

2019-2020 Masterchef heyecanı kaldığı yerden devam ediyor. Tv8’in ortalığı kasıp kavuran yemek programında heyecan ve tutku hiç düşmüyor. Her haftanın bir final olduğu düşünülürse, yarışmacıları her geçen hafta daha da zorlayacak koşullar bekliyor. Masterchef’te final haftasına yaklaşılırken, kimin 1.olacağı büyük bir merakla bekleniyor. Masterchef severlerin en çok merak ettiği konulardan biri de 16 Aralık Masterchef 68.Bölüm Fragmanı fragmanı oldu. Masterchef 16 Aralık 68.bölüm fragmanı. 16 Aralık Masterchef 68 Bölüm Tanıtımı. Masterchef 68.bölüm fragmanı büyük bir merakla bekleniyor.

Masterchef 9-13 Aralık Dış Çekim Konya

Masterchef’te Geçen Hafta (9-13 Aralık 2019) Neler Oldu?

Masterchef’te geçen hafta oldukça heyecanlı geçti. 9 Aralık 2019 Masterchef kaptanlık oyununu kazanan Güzide, mavi takım kaptanı olmuştu. Mavi takım kaptanı Güzide, kendisine rakip olarak gördüğü Ekin’i kırmızı takım kaptanı seçti. Ekin karşısında ağır bir yenilgi alarak rakiplerine gözdağı vermek ve bir anlamda rakiplerini susturmak istiyordu. 10 Aralık 2019 Masterchef’te ki ilk dokunulmazlık oyununu kırmızı takım kazandı. Mavi takımın kendi aralarında oynadığı dokunulmazlık oyununda kaybeden isim Rıfat oldu ve ilk aday olmuş oldu. Çarşamba günü oynanan dokunulmazlık oyunu ise Mavi takım kazandı. Kırmızı takım kendi aralarında oynadığı dokunulmazlık oyununu kaybeden isim Batuhan oldu ve 2.aday olmuş oldu. Masterchef 13 Aralık 2019 Cuma günü oynanan dokunulmazlık oyununu ise mavi takım kaybetti. Mavi takımın kendi arasında oynadığı dokunulmazlık oyununu kaybedip potaya giren 3.aday ise Güzide oldu. 13 Aralık 2019 Masterchef’te Rıfat en kötü yemeği yaparak Masterchef’e veda eden isim olmuştu.

Masterchef 16 Aralık 2019 Fragmanı:

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Dizi Haberleri, MasterChef
Çukur 80.Bölümde Çalan Rap Şarkısının Adı Ne Sözleri
Çukur 80.Bölümde Çalan Rap Şarkısının Adı Ne Sözleri

3.sezonuna giren Show Tv'nin belkide son 3 yılın en beğenilen ve en çok izlenen Çukur dizisinde 78.bölüm geride kaldı. Heyecanın,...

Kapat