O Ses Türkiye

2-3 Kasım O Ses Hadise’nin Giydiği Elbise Kıyafet Markası

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

O Ses Türkiye Hadisenin Kıyafetleri Hangi Marka 2 Kasım 2019 Cumartesi ve 3 Kasım 2019 Pazar Günü Hadise Kıyafeti Elbisesi Markası Nedir ? Kostümü Hangi Marka Fiyatı Ne Kadar Kaç Lira Giydiği Ayakkabı Kolye Küpe Nerede Satılıyor Özel Dikim Tasarım Mı Hazır Giyim Mi ?

Türkiye’nin en çok izlenen ses yarışma programı O Ses Türkiye jüri üyeleri Hadise Murat Boz Beyaz ve Seda Sayan ile yeni bölümlerini çekmeye devam ediyor. 1. Tur seçme yarışmaları kapsamında 3 Kasım Cumartesi ve 4 Kasım Pazar günü yeni bölümleri yayınlanacak. İzleyenler Hadise’nin giydiği kıyafet markası elbise markası gibi özel bilgileri merak ediyor.

İşte Hadise’nin O Seste giydiği özel elbiseler ve markası yazımızda. Giyimini ekstra bir önem gösteren ünlü sanatçı modayı takip eden kıyafet ve şıklığı ile her zaman farkını gösteriyor.

O Ses Türkiye Hadise’nin Kıyafetleri Hangi Marka 2 3 Kasım 2019

2 Kasım Siyah Tulum Hangi Marka Adı Nedir 3 Kasım Mavi Kot Elbise ?

Hadise Gucci elbise ve kıyafetleri çok seviyor ve bu markaya servet ödedi diyebiliriz. Ünlü sanatçının giydiği Siyah renkli elbise Gucci markadır. Fiyatı ise tam tamına 17.850 liradır. Ayakkabı Aquazzura 4240 lira değerindedir.

Giydiği mavimsi kot gibi görünen elbise kıyafet ise Dior kombinidir. Dior mağazalarından bulabilirsiniz. Onun fiyat bilgisine ulaşamadık.

Son fotoğraftaki kaplanlı elbise fiyatı da 16.000 lira civarında bu kıyafetin markası da Gucci markadır.

1 Yorum

  1. O ses Türkiye de Beyazıt Öztürk ün giydiği siyah ceketin markasını öğrenebiliyor muyuz

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla O Ses Türkiye
O Ses Türkiye Başvuru Nasıl Yapılır Elemeler Seçmeleri Ne Zaman
O Ses Türkiye Başvuru Nasıl Yapılır?

O Ses Türkiye başvurusu nasıl yapılır? O Ses Türkiye seçme yerleri hangi illerde? O Ses Türkiye başvuru soruları nelerdir?

Kapat