MasterChef

2 Aralık Masterchef 57.Bölüm Fragmanı

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

2019-2020 Masterchef heyecanı kaldığı yerden devam ediyor. Tv8’in ortalığı kasıp kavuran yemek programında heyecan ve tutku hiç düşmüyor. Her haftanın bir final olduğu düşünülürse, yarışmacıları her geçen hafta daha da zorlayacak koşullar bekliyor. Masterchef’te final haftasına yaklaşılırken, kimin 1.olacağı büyük bir merakla bekleniyor. Masterchef severlerin en çok merak ettiği konulardan biri de 2 Aralık Masterchef 57.Bölüm Fragmanı fragmanı oldu. Masterchef 2 Aralık 57.bölüm fragmanı. 2 Aralık Masterchef 57.Bölüm Tanıtımı. Masterchef 57.bölüm fragmanı büyük bir merakla bekleniyor.

Masterchef’te Geçen Hafta (25-28 Kasım 2019) Neler Oldu?

Masterchef’te geçen hafta oldukça heyecanlı geçti. 25 Kasım 2019 Masterchef kaptanlık oyununu kazanan Ekin, mavi takım kaptanı olmuştu. Kırmızı takım kaptanı olarak kendisine rakip olarak gördüğü Batuhan’ı seçen Ekin, Batuhan karşısında ağır bir yenilgi alarak rakiplerine gözdağı vermek ve bir anlamda Batuhan’ı susturmak istiyordu. 26 Kasım 2019 Masterchef’te ki ilk dokunulmazlık oyununu mavi takım kaybediyor ve Ekin’nin planı sekteye uğruyordu. 26 Kasım 2019 Masterchef’te mavi takımdan Rıfat ve Güzide potaya giren isimler olmuşlardı. 27 Kasım 2019 Masterchef’te oynanan dokunulmazlık oyunun kırmızı takım kaybetmişti. Kırmızı takımdan 27 Kasım günü potaya giren isimler; Batuhan ve Kıvanç oldu. 28 kasım Masterchef elenen isim Suna olmuştu. Bu haftanın en önemli olaylarından bir tanesi Yasin’in Kıvanç’la olan sürtüşmesi ve bu sürtüşmenin giderek alevlenmesi, Yasin’in Kıvanç’ı potaya davet etmesi olmuştu. Bütün takım arkadaşlarından kendisinin ve Kıvanç’ın yazılmasını isteyen Yasin, amacına ulaştı ve Kıvanç, Batuhan ve Suna ile potaya girdi. Potadan 1. çıkan Yasin; Kıvanç’a meydan okumasının bedelini kankisi olarak gördüğü Suna’ın 28 Kasım Masterchef Eleme Gecesinde yarışmaya veda etmesiyle ödedi. Haftanın bir diğer önemli olayı ise neredeyse Bütün Türkiye’nin Kıvanç’ın eleneceği düşündüğü Masterchef’te herkes büyük bir şok yaşadı ve yarışmaya Suna veda etti. 2 Aralık Masterchef 57.Bölüm Fragmanı.

Masterchef Yasin Daha Önce Hangi Yarışmalara Katıldı?

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla MasterChef
2 Aralık Masterchef Kim Kaptan Olacak Oldu
2 Aralık Masterchef Kim Kaptan Olacak Oldu?

2019-2020 Masterchef heyeacanı Tv8 ekranlarında tüm hızıyla sürüyor. Masterchef'te yarışmacılar birer birer azalırken; arkadaşlarından daha iyi yemek yapıp kaptan olabilmekte...

Kapat