MasterChef

22 Eylül 2019 MasterChef Kim Kaptan Oldu Kazandı ?

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

MasterChef Türkiye 22 Eylül 2019 Kaptanlık Oyununu Kim Kazandı ? Kaptan Olan Yarışmacı Kim ? Karşı Takıma Kimi Kaptan Seçti ? Ödül Oyunu Sonucu Kazanan Takım

MasterChef’de heyecan bu haftasonu ile tekrar başlıyor ekranların en stresli yarışma programlarından olan Mater Şef Türkiye 22 Eylül Pazar günü yeni bölümüyle Tv8 ekranlarına geliyor. Yarışmacılardan Cemre Batuhan Suna Rıfat Güzide Murat Ekin Yasin Açelya Eda Müge Mustafa Orhan ve yeni katılan yarışmacı ile güzel bir yarışma olması bekleniyor.

Program her hafta olduğu gibi bu hafta da takımların yani kırmızı ve mavi takımın kaptanını seçmek için 22 Eylül pazar yemek menüsünü en iyi yapan yarışmacı bu haftanın kaptanı oluyor. Ayrıca şefler tarafından birinci olan kişi rakip takımın kaptanını belirliyor. Bakalım şefler bu hafta kaptanı kim seçecek. Masterchef 2019 takipçileri bu bölümü kaçırdıktan sonra dün kim kaptan oldu sorusunun cevabını arıyor.

Geçen Hafta Kim Kaptan Oldu Seçildi Mavi Kırmızı Takım

Geçen hafta pazar günü ekrana gelen yarışmada kaptan olan isim Cemre olmuştu. Mavi takım kaptanı olan Cemre karşı kırmızı takımın kaptanlığına Batuhan’ı getirdi.

Bu Hafta Kim Kaptan Oldu Dün Kim Kazandı 22 Eylül 2019

Mastechef 17. Bölümü Tv8 Ekranlarında 22 Eylül 2019 Pazar günü izleyicisi ile buluşuyor. Şefler Mehmet Yalçınkaya Somer Sivrioğlu ve Danillo Zanni bugün kaptan olacak kişiyi belirliyor. Bölüm Yayınlanır yayınlanmaz kaçıranlar için kimin kaptan olduğunu kim kimi seçti bilgisini sizlerle paylaşacağız. Ödül oyunu yapılırsa kazanan ismi açılıyoruz.

Sitemizden Masterchef Türkiye 2019 yarışma programı hakkında sezon boyunca kim kaptan oldu kim elendi kim kimi yazdı yarışmaya yeni gelen yarışmacı veda eden yarışmacı vb. bilgileri sizlerle buluşturmayı hedefliyoruz. Bazen elenen isimler daha önce belli olabiliyor. Masterchef 2019 yorumlarınızı alt kısıma bizimle paylaşabilirsiniz.

Tatlı Pasta Konseptinde Kaptan Belli Oldu

Şefler ayrı ayrı tattılar Somer 5 kişinin Mehmet şef 5 kişinin Danilo 4 kişinin tatlısına baktı. Somer şef kimseyi çağırmadı Mehmet Şef Rıfat ve Cemre’yi,Danilo Şef ise Güzide’yi tekrar tadım için masaya çağırdı.

Şefler ilk üçe giren Cemre Güzide ve Rıfat’ın tatlılarını ayrı ayrı bir daha tattılar Oy birliği ile verilen karara göre bu haftanın kaptanlık belirleme oyununu kazanan yarışmacı Güzide oldu.

Mavi Takım

Güzide(Kaptan), Suna, Rıfat, Batuhan, Faruk Batuhan,Açelya ve Müge.

Kırmızı Takım

Alican (Güzide’nin Seçtiği Karşı Takım Kaptanı), Ekin, Cemre, Murat, Yasin,Mustafa ve Eda.

Bir Yorum Yaz

Pinle