Gelecek Haberler

26 27 Ekim Trt Spor’da Hangi Maçlar Var Yayınlanacak?

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Trt Spor’da bu hafta sonu İngiltere Premier Lig Maçlarından Hangisi Yayınlanacak? 26 Ekim Cumartesi ve 27 Ekim Pazar hangi maçlar var? Maç var mı yok mu? 26 27 Ekim trt spor yayın akışı?

Dünyanın en iyi ligi İngiltere Premier Ligi’ni her haftasonu futbolseverlerle buluşturan trt spor da, bu hafta (26 27 ekim) hangi maçları yayınlayacak verecek soruları merak konusu oldu. 26 Ekim Cumartesi 1 ve 27 Ekim Pazar günü yine 1 maç trt spor ekranlarında olacak.

Premier lig gibi dünyanın en iyi ligini canlı naklen ve şifresiz olarak futbolseverle buluşturan trt spor; 26 Ekim 2019 Cumartesi günü oynanacak West Ham-Sheffield United maçını canlı olarak yayınlayacak. Maç Türkiye saatiyle 17:00’de başlayacak. 27 Ekim 2019 Pazar günü ise Norwich City-Manchester United maçı canlı, naklen ve şifresiz olarak trt spor ekranlarında olacak. Maç Türkiye saatiyle 19:30’da başlayacak.

İngiltere Premier Lig de her hafta hangi maçın yayınlacağı, trt spor’un hangi maçları yayınlayacağı, vereceği gibi soruların cevapları sitemizde anbean yer alacaktır. Sitemiz her hafta trt spor un maç takvimini sizlerle paylaşacaktır. Takipte kalınız.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Gelecek Haberler, Spor Haberleri
26 ekim real madrid barcelona maçı niye yok ertelendi
26 Ekim Barcelona Real Madrid Maçı Niye Yok Ertelendi?

İspanya ve Dünya Futbolu için beklenen maçlardan birisi; Dünya Derbisi Barcelona Real Madrid. Ya da diğer adıyla El Clasico. 2...

Kapat