MasterChef

28 Ekim Masterchef Ceza Oyunu Ceza Alan Yarışmacılar

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Tv8’in gündem olan yarışması Masterchef’te heyecan her hafta giderek artıyor. Artık yeni yarışmacıların dahil olmadığı yarışmada, bu hafta (28 Ekim 2019) şok bir gelişme yaşanıyor. 28 Ekim 2019’da kurabiye oyununu yetiştiremeyen 6 yarışmacıya ceza verilmesi kararlaştırılmıştı. 28 Ekim Masterchef ceza oyunu kimler arasında oynandı? Masterchef ceza alan yarışmacılar kimler?

Hatırlanacağı üzere Masterchef’te 28 Ekim kaptanlık oyununda, kurabiye oyunu oynanmıştı. 12 yarışmacıdan 6’sı kurabiyesini yetiştirirken, 6’sı yetiştirememişti. 28 ekim masterchef ceza alan yarışmacılar kimler? Masterchef 28 Ekim ceza alanlar?

Masterchef 2019 Kaç Kişi Kaldı? Kimler kaldı, kimler elendi?

28 Ekim Masterchef Ceza Alan Yarışmacılar?

28 Ekim 2019 Pazartesi kaldığı yerden devam Masterchef’te yarışmacılar kaptanlığı almak için kurabiye oyunu oynadılar. Kurabiyelerini yetiştiremeyen 6 yarışmacı şeflerin hışımına uğrarken, bu 6 yarışmacıya ceza verileceği açıklandı. 28 Ekim Masterchef ceza alan yarışmacılar:

1-Yasin

2-Alican

3-Kıvanç

4-Batuhan

5-Ekin

6-Güzide

Masterchefte Çalan Türkü Adı Ne? Sözleri..

28 Ekim Masterchef Ceza Oyunu Nedir?

28 Ekim Masterchef’te 6 yarışmacı Kurabiye oyununda kurabiyelerini yetiştirememiş ve şeflerin yoğun tepkisini çekmişlerdi. Şefler bu 6 oyuncuya ceza verileceğini açıklamıştı. Yapılan son açıklama da Kurabiyesini yetiştiremeyen 6 yarışmacının kendi arasında bir ceza oyunu oynamasına ve aralarında en kötü yemeği yapan 2 kişinin; ceza yemeği sonrasında eleme potasına girmesi kararlaştırıldı.

28 Ekim Masterchef Potaya Kim Girdi?

Masterchef yarışmasında kaptanlık oyununda yemeği zamanında pişiremeyen altı yarışmacı Mehmet Şef ve Somer Şef tarafından cezalandırıldı. Ceza olarak iki yarışmacıyı eleme potasına gönderilmesine karar verildikten sonra yarışmacılar yemek yapmaya başladı.

Masterchef ceza oyunu etabında yarışmacılar Mehmet Şefin önerdiği yemek olan Laks yaptılar. Laks yemeğini başarılı şekilde yapamayan iki yarışmacı doğrudan eleme potasına gidecek. Bu iki yarışmacının kim olacağı konusunda seçim yaparken jüri üyeleri oldukça zorlandılar. Jüri üyeleri seçimi yapacakları sırada Alican cezanın ağır olduğunu ifade etti. Alican’ın bu çıkışı soğuk rüzgarlar estirse de bu ceza oyununun sebebi açıklandı. Masterchef ceza oyunu sonucunda ceza alan ve doğruda eleme potasına giden yarışmacıları aşağıda sizler için açıkladık:

  • Ekin
  • Alican

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla MasterChef
30 ekim masterchef kim elenecek elendi
30 Ekim Masterchef Kim Elenecek Elendi?

Tv8'in fenomen yemek yarışması Masterchef her hafta gündeme damgasını vurmaya devam ediyor. Her hafta bir yarışmacının yarışmaya veda ettiği Masterchef'te...

Kapat