MasterChef

28 Ekim Masterchef Kim Kaptan Olacak Oldu?

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Masterchef’te her geçen gün heyecan artarken, yarışmacılar dan her hafta bir kişi eleniyor. Geçen hafta yarışmanın gediklilerinden Faruk Batuhan’ın elenmesinin ardından; takım kaptanlığının ne kadar önemli olduğu bir kez daha ortaya çıktı. Peki 28 Ekim Masterchef kim kaptan olacak? 28 Ekim Masterchef kim kaptan oldu? Gelin detaylara bakalım.

Tv8’de yayınlandığından bu yana büyük bir heyecan fırtınası koparan ve reyting rekorlarını alt üst eden yemek yarışması Masterchef’te her pazartesi kaptanlık seçimi yapılıyor. Kaptanlığın çok önemli olduğu yarışma da; yarışmalar kaptan olabilmek için birbirleriyle kıra kırana bir mücadeleye giriyor.

Masterchef hayranları bir an önce 37.bölümün fragmanını bekliyorlardı. Ve bu bekleyişleri sona erdi. 28 Ekim 2019 Masterchef 37.bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda; Kıvanç ve Suna’nın hala geçen hafta ki tartışmalarını devam ettirdikleri, yine geçen hafta tartışan Mustafa ve Eda’nın söz düellosuna devam ettikleri, Yasin’in Kıvanç’a sert çıkışları görülmektedir. Peki sizce 28 Ekim masterchef’te kim kaptan olacak? 28 Ekim Masterchef’te kim kaptan oldu?

Yapılan Kurabiye oyununa göre yarışmacılardan Rıfat 1.oldu ve kaptanlığa seçildi. Mavi takım kaptanı Rıfat oldu. Mavi Takım kaptanı Rıfat bakalım kimi kırmızı takım kaptanı seçecek?

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla MasterChef
Masterchef 16 Ekim Kim Elendi Dokunulmazlığı Kim Aldı

MasterChef 16 Ekim 2019 Kim Elendi Dokunulmazlığı Alan Yarışmacı Kimdir ? Oylama Sonucu Şefler Kimi Gönderdi Elenen Yarışmacı Veda Eden

Kapat