Dizi Haberleri

30 Aralık Çukur Neden Yok Niye Yayınlanmıyor

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

3.sezonuna giren Show Tv’nin belkide son 3 yılın en beğenilen ve en çok izlenen Çukur dizisinde heyecanı kaldığı yerden devam ediyor. Heyecanın, aksiyonun bir an olsun eksilmediği fenomen dizi 30 Aralık 2019 Pazartesi Günü Çukur Neden Yok Niye Yayınlanmıyor Var Mı Yok Mu ? Ne Zaman Başlıyor Neden Başlamadı Yayınlanmadı Ne Zaman Yayınlanacak ? Yayın Akışından Kaldırılma Sebebi Bitti Mi Final Mi Oldu Bugün Saat Kaçta Başlıyor? Ne Zaman Yayınlanacak Günü Mü Değişti Hangi Güne Alındı.

Show Tv’nin sevilen dizisi Çukur’da ara zamanı. Pazartesilerin vazgeçilmezi, ekranların kült dizisi Çukur 30 Aralık 2019 günü yayınlanmayacak. Yamaç ve Azer arasındaki savaş hız kesmeden devam ederken, art arda verilen kayıplar her 2 tarafında sabrını fazlasıyla taşırdı . Yamaç ve Koçovalılar’ı tamamen temizlemek isteyen Azer, arkasına bütün İstanbul’un güçlü kişilerini toplarken; Yamaç her zaman güvendiği ailesine yani Çukur’a olan inancını kaybetmiyor. Bu 2’li arasındaki savaştan kim galip çıkacak? Çukur Azer ve Karaca aşk mı yaşayacaklar? Daha önce karşı karşıya gelen Azer ve Karaca bu sefer nasıl bir şekilde karşılaşacaklar? Karaca Azer’in eline daha önce esir olarak düşmüş ancak kendisine zarar vermemişti. Karaca Azer’in kendisine olan yaklaşımından etkilense de devamı gelmemişti. Bu sefer işler değişecek mi? 30 Aralık Çukur Var Mı Neden Yok Niye Yayınlanmıyor?

30 Aralık Çukur Var Mı Yok Mu Neden Yayınlanmıyor?

30 Aralık Çukur Neden Yok Niye Yayınlanmıyor. Çukur Dizisi 30 Aralık 2019 Pazartesi günü Yılbaşı haftası dolayısıyla yayınlanmayacak. Dizinin yeni bölümü yani 82.bölüm 6 Ocak 2020 Pazartesi günü kaldığı yerden izleyicisiyle buluşmaya devam edecek. Azer ve Yamaç’ın kavgası giderek büyürken, devreye anneler giriyor. Fadik Kurtuluş ve Sultan Koçovalı oğullarını durdurmak için uzun uzun konuşsalar da fayda etmeyecek. Anneler henüz son kozunu oynamadı. Bu 2 aile arasındaki savaşı bitirmeye kararlı olan Fadik ve Sultan; Azer ve Karaca’yı evlendirmek isteyecekler. Bu sayede ancak barış ve huzurun Çukur’a gelmesini ümit eden annelerin bu planı bakalım işe yarayacak mı? Azer ve Karaca arasındaki aşk ile ilgili haberi sitemizde bulabilirsiniz.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Dizi Haberleri
Çukur'da Azer&Karaca Aşkı
Çukur’da Azer Karaca Aşkı

Show Tv'nin reyting rekorları kıran dizisi Çukur'da heyecan hız kesmeden devam ediyor. En son yayınlanan 81.bölümde tansiyonun dozu giderek artıyor....

Kapat