MasterChef

4 Kasım Masterchef Kaptanlığı Kim Kazandı Ödül Oyunu

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

İzleyenleri ekran başına toplayan Masterchef yarışması yeni bölümü ile karşınızda. Bu yazıda sizlere 4 Kasım Masterchef kaptanlığı kim kazandı bununla ilgili bilgi vereceğiz. Masterchef kaptanlık yarışı bugün de son derece çekişmeli bir şekilde devam etti. Aynı zamanda Masterchef ödül oyununu, kaptanlık oyununu kim kazandı ondan da bahsedeceğiz.

28 Ekim Masterchef Kaptanlık Yarışı

Geçen hafta yapılan kaptanlık oyununda şefler 6 yarışmacıya yaptıkları kurabiyeleri tamamlayamadıkları için ceza vermişti. Mehmet Şef ve Somer Şef, yarışmacıların bir nevi kendilerini önemsemediklerini ve protesto ettiklerini söyledi. Verilen sürede kurabiyelerin tamamlanamamasından kaynaklı 6 kişi ceza alarak ödül oyunu yerine ceza oyunu oynadılar.

28 Ekim Masterchef Ceza alan yarışmacılar kimler görmek için tıklayın

Ceza oyunu oynayan yarışmacılar arasından yemeğini en kötü yapan iki kişi doğrudan eleme potasına gitti. Eleme potasına gidenleri görmek için tıklayın.

4 Kasım Masterchef Kaptanlığı Kim Kazandı

Masterchef programında kaptanlık yarışı nasıl sonuçlandı? 4 Kasım Masterchef kaptanlık oyununu CEMRE kazandı. CEMRE bu hafta mavi takıma kaptanlık yapacak. 4 Kasım Masterchef Kırmızı takımın kaptanı EDA oldu.

4 Kasım Masterchef Ödül Oyununu Kim Kazandı

4 Kasım Masterchef Ödül oyununu kim kazandı bununla ilgili program yayınlanır yayınlanmaz bilgi vereceğiz.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla MasterChef
masterchef atatürk'ün sevdiği yemekler
Masterchef Atatür’ün Sevdiği Yemekler ve Tarifleri

29 Ekim dolayısıyla özel bir program hazırlayan Masterchef ekibi yarışmayı da anlamlı bir yerde çekiyor. Sakarya Meydan Muharebesinin önemli bir...

Kapat