MasterChef

5 Aralık Masterchef Kim Elendi Veda Etti?

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Tv8 in izlenme rekorları kıran yemek yarışma programı Masterchef’te eleme heyecanı. 2019-2020 Masterchef finali yaklaşırken, yarışmacıları da eleme heyecanı sardı. 5 Aralık Masterchef kim elendi? 28 Kasım Masterchef kim veda etti? Masterchef 5 Aralık 2019 kim elendi? 5 Aralık Masterchef Kim Elendi Veda Etti? gibi sorular akıllara geldi. Heyecanın bir an olsun eksilmediği Masterchef’te haftalar geçtikçe elenmekte bir o kadar zorlaşıyor. Gelin sizlerle detaylara bakalım.

Masterchef’te yine bir eleme gecesi. Her hafta sürprizlere sahne olan Masterchef’te bu haftanın en büyük olayı, Ekin’in kaptanlık oyununu kazanıp mavi takımın kaptanı olmasıydı. Kırmızı takım kaptanı olarak Batuhan’ı seçen Ekin; Cemre, Güzide, Rıfat 3lüsünü alarak kırmızı takım karşısında ağır bir galibiyet almak istedi. Ancak evdeki hesap çarşıya uymadı ve Gaziantep’te yapılan Masterchef 26 kasım dokunulmazlık oyununu mavi takım kaybetti. Mavi takımın dokunulmazlık oyununu kaybetmesi sonucu, mavi takım kendi arasında dokunulmazlık oyunu oynadı. Oyunu kazanan kaptan Ekin, takım arkadaşlarından Rıfat’ı eleme potasına yolladı. Daha sonra yapılan eleme sonucunda, Güzide 3 oy aldı. Sonuç olarak 3 oy alan Güzide eleme potasına girdi. 27 Kasım dokunulmazlık oyununu kaybeden kırmızı takım kendi arasında dokunulmazlık oyunu oynadı. Kırmızı takımda Kıvanç ve Yasin 27 kasım dokunulmazlık oyununda potaya giren isimler Kıvanç ve Batuhan oldu. Ve sonuç olarak Rıfat, Güzide, Kıvanç ve Batuhan eleme potasına giren adaylar olmuştu. 29 Aralık 2019 Cuma günü Masterchef’e veda eden isim Kıvanç olmuştu.

Masterchef 7 Aralık 2019 elenen isim Yasin oldu.

Masterchef 26 Kasım Nerede Çekildi?

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla MasterChef
Masterchef batuhanın restoranı
Masterchef Batuhan’ın Restoranı Var Mı, Nerde Çalışıyor?

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Masterchef yarışma programının favori isimlerinden Batuhan Bayır'ı sizler için yakın markaja aldık. Yarışmada oldukça başarılı performans...

Kapat