MasterChef

5 Kasım Masterchef Bugün Nerede Çekildi? Çekim Yeri

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

5 Kasım Masterchef programı yine farklı bir ilde dış çekim şeklinde olacak. 5 Kasım Masterchef bugün nerede çekildi? Çekim yeri hangi il? Bu yazımızda sizlere dış çekimin mekanı ile ilgili çok ilginç bilgiler vereceğiz. Ayrıca resimleri de görebilirsiniz.

Masterchef Türkiye dış çekimleri ile oldukça dikkat çeken bir program haline geldi. Özellikle insanların ilgisini çekecek, özel günlere uygun, tarihi ve doğal güzelliği olan yerleri tercih eden program izleyenlerin de beğenisini çekiyor. Geçen hafta Masterchef dış çekim 29 Ekim 2019 tarihine denk geldiği için çok önemli bir yerde çekilmiş ve yarışmacılar yemeklerini Kore, Kıbrıs, 15 Temmuz ve diğer terör gazilerimize yemekler yapmışlardı.

29 Ekim Masterchef Nerede Çekildi?

29 Ekim Masterchef bu bölümü ile çok anlamlı bir davranış sergileyerek izleyicilerini hem duygulandırmış hem de onların taktirini kazanmıştır.

Biz de sizler için bu yazıda hem 5 Kasım Masterchef bugün nerede çekildi onu göstereceğiz hem de diğer dış çekim yerleri hakkında sizleri kısa bir gezintiye çıkaracağız.

2019 2020 Masterchef Dış Çekim Yerleri

Şimdi sizlere Masterchef 2019 2020 sezonunda bazı dış çekim mekanlarını göstereceğiz ardından 5 Kasım Masterchef nerede çekildi onu da göstereceğiz.

16 Eylül 2019 Masterchef 14. Bölüm İzmir Alaçatı Dış Çekimi

Masterchef 14. Bölüm İzmir Alaçatı Dış Çekim
Masterchef 14. Bölüm İzmir Alaçatı Dış Çekim

16 Eylül 2019 Masterchef 14. bölümü İzmir’in Çeşme ilçesindeki Alaçatı beldesinde çekildi. İzmirin ünlü gurmelerine ve işletme sahiplerine deniz ürünleri yapan yarışmacılar en keyifli dış çekimlerden birisini gerçekleştirdi.

1 Ekim 2019 Masterchef 23. Bölüm Dış Çekim – İstanbul/Maslak

Masterchef 23. Bölüm Dış Çekim Maslak İstanbul

Masterchef daha önce 23. bölümde İstanbul Maslakta bir film setine giderek film oyuncularına yemek yaptılar. İbrahim Büyük, Onur Buldu ve Safa Sarı’nın rol aldığı film setinde dış çekim gerçekleştiren Masterchef yarışmacıları çok eğlenceli dakikalar geçirdi.

Masterchef 30. Bölüm Dış Çekim – Üsküdar/Tebessüm Kahvesi

Masterchef Tebessüm Cafe Dış Çekim
Masterchef Tebessüm Cafe Dış Çekim

Masterchef Türkiye yarışmasının en anlamlı dış çekimlerinden birisi belki de Üsküdar Tebessüm Kahvesinde gerçekleşen bu bölümdür. Masterchef yarışmacıları bu bölümde down sendromlu çocuklara yemek yaptı. Hem onları eğlendirdiler hem de kendileri hünerlerini sergilediler.

29 Ekim Masterchef 38. Bölüm Dış Çekim – Ankara/Polatlı Sakarya Meydan Muharebesi Tarihi Milli Parkı

Masterchef 14. Bölüm İzmir Alaçatı Dış Çekim
Masterchef 14. Bölüm İzmir Alaçatı Dış Çekim

Masterchef Türkiyenin en anlamlı dış çekimi beli de budur. 29 Ekim özel yayınında Masterchef yarışmacıları Kore, Kıbrıs, 15 Temmuz ve terör gazilerine Atatürkün en sevdiği yemekleri yaptılar. Yarışmacılar izleyenleri hem milli duygu anlamında hem de Atatürkün yemeklerini yaparak hünerleriyle etkilediler. Şimdi 5 Kasım Masterchef bugün nerede çekildi? Çekim yeri hangi il onu göstereceğiz.

Atatürkün En Sevdiği Yemekler Hangileri? Tarifleri ile birlikte görmek için tıklayın

5 Kasım Masterchef Bugün Nerede Çekildi? Çekim Yeri Hangi İl?

5 Kasım Masterchef bugün Edirne’de bulunan Rüstempaşa Kervansarayında çekildi. 5 Kasım Masterchef dış çekimi Edirne Rüstempaşa Kervansarayı mekanında gerçekleşecek.

5 Kasım Masterchef bugün nerede çekildi çekim yeri hangi il sorusunun cevabını vermeye çalıştık. Bu dış çekimle alakalı yorumlarınızı bizlere yorumları kısmından iletebilirsiniz.

Edirne Rüstempaşa Kervansarayı Fotoğraf Galerisi

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla MasterChef
4 Kasım Masterchef Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı
4 Kasım Masterchef Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı?

4 Kasım Masterchef'te yeni bir ödül oyunu. Tv8'in fenomen yarışma programı Masterchef'te yeni bir ödül oyunu oynanıyor. Bir yanda Cemre...

Kapat