Gelecek Haberler

6 Ocak Çukur 82.Bölüm Fragmanı

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

3.sezonuna giren Show Tv’nin belkide son 3 yılın en beğenilen ve en çok izlenen Çukur dizisinde 80.bölüm geride kaldı. Heyecanın, aksiyonun bir an olsun eksilmediği fenomen dizi de en çok merak edilen konulardan biri de 82.bölüm fragmanı oldu. 6 Ocak Çukur 82.Bölüm Fragmanı. Çukur 82.Bölüm Fragmanı. Çukur 82.bölüm tanıtımı. Çukur 6 Ocak 2020 fragmanı. Çukur 6 Ocak 82.bölüm fragmanı gibi sorular sorulmaya başlandı. Gelin bu soruların cevaplarına bakalım.

23 Aralık Çukur 81.bölüm Özeti

Ekranların severek izlenen Show Tv’nin fenomen dizisi Çukur tüm hızıyla sürüyor. Timsah ve Azer’in son anları yaklaşırken bakalım Koçovalılar Yamaç önderliğinde neler yapacak? Feri Murtaza’nın hainliği ortaya çıkacak mı? Ailesi ve sevdiklerinden birini daha kaybetmeye tahammülü olmayan Yamaç, bunun için neler yapacak? Kemal’den sonra Çukur’da sıra kime gelecek? Azer ve Karaca arasında yeni bir aşk mı doğuyor? Koçovalılar’ın kahvesinde işe başlayan Nedim’in amacı ne? Çukur Nedim Ne Yapacak? Çukur Nedim Kime Çalışıyor? 2 Düşman Aile Olan Koçovalılar ve Kurtuluşlar Ailesini Azer ve Karaca Aşkı Mı Birleştirecek? Ünlü İngiliz Yazar William Shakespeare’in Ünlü Romanı Romeo ve Juliet’ten Esinlenerek Bu 2 Aile Birleşiyor Mu?

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Gelecek Haberler
Babil Dizisi Uyarlama Mı ? Konusu Hikayesi Gerçek Mi ?

Babil Dizisi Hangi Diziden Uyarlama Romandan Kitaptan Mı Uyarlama Yaşanmış Gerçek Hikaye Mi Konusu Ne Nasıl Orjinal Mi Yabancı Alıntı...

Kapat