Spor Haberleri

Abdulkadir Ömür Sakatlığı Ne Zaman İyileşecek Dönecek ?

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Trabzonspor’un genç yıldızı yaşadığı sakatlıktan dolayı camiaya adeta şok geçirtti. Genç oyuncu bacağında oluşan menisküs yırtığından dolayı bir süre oynayamayacak. Peki ne zaman iyileşecek ameliyat olacak, oynamaya başlayacak işte detaylar…

Sevilen oyuncunun menisküs yırtığı son yapılan incelemeler ile daha derinde olduğu ortaya çıktı. 2019 2020 sezonunda sakatlıklar ile talihsizlikler yaşayan Trabzonspor’a Ekuban’ın ayak tarak kemiği kırılmasıyla yeni bir kriz daha ortaya çıktı.

Abdülkadir Ömür Ne Zaman İyileşir Oynamaya Başlar Sakatlık Son Durumu Ne?

Genç yıldızın için yapılan ilk açıklamalar da 4-6 hafta arasında tekrar dönmesi bekleniyordu ama aldığımız son haberlere göre sakatlığın beklendiğinden ciddi çıktığı anlaşıldı.

Buna göre Abdülkadir Ömür’ü tam olarak iyileşme tedavi ameliyat süreci 4 ayı bulması bekleniyor.Bu süre geçerse futbolcu devre arasında takıma katılabilecek. Bakalım genç yıldız için sağlık ekibinin çalışmaları bu süreyi kısaltabilecek mi Abdülkadir’in yeniden form tutması hemen gerçekleşecek mi ?

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Spor Haberleri
Beşiktaşta Diaby hastalandı
Beşiktaş’ta Diaby Şoku

Transferin son günlerinde Beşiktaş'ta, Portekiz'in Sporting Lizbon takımından transfer edilen genç yıldız Abdoulay Diaby şoku yaşanıyor. Beşiktaş'ta hızlı oyunu, sürati...

Kapat