Spor Haberleri

Ahmet Nur Çebi Kimdir? Ahmet Nur Çebi Aday Oldu

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman başkanlığı bırakacağını açıklamasının ardından Ahmet Nur Çebi de Beşiktaş başkanlığına aday olacağını açıkladı. Ahmet Nur Çebi aday olduktan sonra elbette taraftarlar arasında da şu sorular sorulmaya başlandı. Ahmet Nur Çebi kimdir? Ahmet Nur Çebi nereli? Ahmet Nur Çebi serveti mal varlığı gibi sorular merak edilmeye başlandı. Ahmet Nur Çebi’yi tanıyalım

Ahmet Nur Çebi Kimdir?

Babası Yaşar Kaptan Çebi, annesi Ayten Çebi olan Ahmet Nur Çebi 1959 Trabzon doğumlu bir iş adamıdır. Babasının işi gereği Karabük’te öğrenim göre Ahmet Nur Çebi üniversiteyi ise Marmara Üniversitesinde bitirdi. Karabiük TED Kolejinden mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi Ekonomi Fakültesinden mezun olan Ahmet Nur Çebi yurt dışında da bu alanda eğitim aldı.

Ahmet Nur Çebi Ne İş Yapıyor? Mal Varlığı Ne Kadar?

Ahmet Nur Çebi Çebi enerji, Martaş Liman Tesisleri, Çebi Denizcilik gibi şirketlere yönetim kurulu başkanlığı yapmaktadır. Bununla birlikte, Beşiktaş taraftarının da merak ettiği Ahmet Nur Çebi’nin mal varlığı ya da serveti konusunda net bilgi bulunmamaktadır. Ahmet Nur Çebi ayrıca Karabük Demir Çelik Fabrikasında Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini de yürütmektedir.

Beşiktaş başkan adayı Ahmet Nur Çebi kimdir sorusunun cevabını vermeye çalıştık. Merak ettiklerinizi yorumlar vasıtasıyla iletebilirsiniz.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Spor Haberleri
24 ekim beşiktaş braga maçı saat kaçta hangi kanalda
24 Ekim Beşiktaş Braga Maçı Saat Kaçta Hangi Kanalda?

2019-2020 UEFA Avrupa Ligi grup aşamalarında mücadele eden temsilcimiz Beşiktaş'ın, Avrupa Ligi'nde ki 3.maçına çıkıyor. Rakip Portekiz Ligi'nin güçlü ekiplerinden...

Kapat