Spor Haberleri

Ali Palabıyık’ın Galatasaray Karnesi! Ali Palabıyık Galatasaray Maçları!

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Galatasaray’ın Kasımpaşa maçını yönetecek Ali Palabıyık’ın Galatasaray Karnesi nasıl? Ali Palabıyık Galatasaray maçları istatistiklerini sizler için derledik.

Ali Palabıyık Galatasaray Maçlarında Ne Yaptı

Ali Palabıyık Galatasaray maçını ilk kez 2013-2014 Sezonunda Çaykur Rizesporla 1-1 berabere kaldığı maçta yönetmiştir. Bu maçta Galatasaray’a 3 sarı kart 1 de kırmızı kart gösteren Palabıyık Çaykur Rizespor’a da 3 sarı kart göstermiştir.

Daha sonra 2014-2015 sezonunda Trabzonspor karşısında yönetti. Bu maçta Trabzonspor maçı 2-1 kazanırken Ali Palabıyık Galatasaray takımından 4’ü itiraz olmak üzere toplamda 7 futbolcuya sarı kart göstermiştir. Ayrıca, bu maçta Ali Palabıyık Trabzonspordan da 7 futbolcuya sarı kart göstermiş, Özer Hurmacı maçın son dakikalarında 2. sarı karttan kırmızı kart görmüştür.

Ali Palabıyık Galatasaray maçını nasıl yönetti sorusunun cevabı olarak göstereceğimiz bir başka maç, yine 2014-2015 sezonunda Mersin İdman Yurdu Galatasaray maçıdır. Galatasaray’ın Yasin Öztekin’in attığı golle 1-0 kazandığı maçta Ali Palabıyık Galatasaray takımından 4 futbolcuya, Mersin İY takımından ise sadece 1 futbolcuya sarı kart göstermiştir. Ayrıca, bu sezon sonunda Galatasaray Hamza Hamzaoğlu yönetiminde şampiyon olmuştur.

Ali Palabıyık Galatasaray Karnesi

2015-2016 sezonunda Galatasaray’ın evinde Antalyasporla oynadığı maçın hakemi Ali Palabıyık’tı. Son dakikalarda Selçuk İnan’la öne geçen Galatasaray’a birkaç dakika sonra cevap veren Antalyaspor maçın 3-3 bitmesini sağlamıştır. Bu maçta Ali Palabıyık Galatasaray takımında 4 futbolcuya, Antalyaspor takımında ise 3 futbolcuya sarı kart göstermiş ayrıca Antalyaspor lehine 1 penaltı vermiştir.

2016-2017 sezonunda Beşiktaş-Galatasaray maçını yöneten Ali Palabıyık Galatasaray takımından 3 oyuncuyu, Beşiktaş takımında ise 2 oyuncuyu sarı kartla cezalandırmıştır. Bu maç 2-2 sona ermiştir.

Aynı sezon Galatasaray’ın evinde Başakşehirle oynadığı maçı yöneten Ali Palabıyık, Galatasaray takımından 5, Başakşehir takımından ise 1 futbolcuya sarı kart göstermiştir. Maç Başakşehir lehine 2-1 sona ermiştir.

Ali Palabıyık yine bu sezon da Galatasaray’ın evinde 6-0 galip geldiği Akhisarspor maçını yönetmiştir. Galatasaray lehine 1 penaltı veren Ali Palabıyık, Akhisarspordan 3 oyuncuyu sarı kartla cezalandırmıştır. Ali Palabıyık Galatasaray takımında hiçbir oyuncuya kart göstermemiştir.

Yine aynı sezon, Ali Palabıyık Galatasaray’ın son dakikalarda Eren Derdiyok’un attığı golle 3-2 kazandığı Antalyaspor maçını yönetmiştir. Toplamda 5 sarı kart 1 kırmızı kartına başvuran Ali Palabıyık bunlarda 3 sarı kartı Galatasaray’a, ikisini Antalyaspor’a göstermiştir. Ali Palabıyık ayrıca Galatasaray takımında Bruma’yı ikinci sarı karttan kırmızı kartla cezalandırmıştır.

Ali Palabıyık Galatasaray Maçları İstatistikleri

2016-2017 sezonunda son olarak Galatasaray’ın evinde Osmanlıspor’u 2-0 yendiği maçı yöneten Ali Palabıyık, bu maçta 2 sarı kart göstermiştir. Bu kartların ikisini de Osmanlıspor’a gösteren Ali Palabıyık, Galatasaraylı futbolculara kart göstermemiştir.

2017-2018 sezonundan Galatasaray’ın Sivasspor’u 3-0 yendiği maçı yöneten Ali Palabıyık Galatasaray lehine 1 penaltı vermiştir. Ayrıca, Galatasaray’a 3 sarı kart gösteren Ali Palabıyık Sivasspor için kartına başvurmamıştır.

Aynı sezon Başakşehir-Galatasaray maçında görev alan Ali Palabıyık bu maçta Galatasaraylı futbolculara 2 sarı kart göstermiştir. Galatasaray bu maçı 5-1 kaybetmiştir.

Yine bu sezon da Yeni Malatya Galatasaray maçını yöneten Ali Palabıyık, Yeni Malatya’ya 2 sarı kart göstermiştir. Galatasaray’a kart göstermeye Ali Palabıyık’ın yönettiği bu maçı Yeni Malatya 2-1 kazanmıştır.

Aynı sezonda Galatasaray’ın 2-1 kazandığı Akhisarspor maçını yöneten Ali Palabıyık bu maçta biri Galatasaray diğeri de Akhisarspor lehine olmak üzere 2 penaltı kararı vermiştir. Galatasaray’dan 2 futbolcuya sarı kart gösteren Ali Palabıyık, Akhisarspor’a ise 4 sarı kart 1 de kırmızı kart göstermiştir.

2018-2019 Sezonu Ali Palabıyık Karnesi

Ali Palabıyık 2018-2019 sezonu ilk maçında Galatasaray’ın 1-0 kazandığı Göztepe maçını yönetmiştir. Bu maçta Galatasaray takımından 4, Göztepe’den ise 2 futbolcuya sarı kart göstermiştir.

Aynı seznonun 9. haftasında Galatasaray’ın evinde Bursasporla 1-1 berabere kaldığı maçta Ali Palabıyık Bursaspor lehine 1 penaltı kararı vermiştir. Ayrıca, Ali Palabıyık Galatasaray takımından 1, Bursaspor takımında da 5 futbolcuya sarı kart göstermiştir.

Bu sezonun 15. haftasında Galatasaray ile Çaykur Rizespor arasındaki maçı yöneten Ali Palabıyık, bu maçta ikisi Galatasaray’a biri de Rizespor’a olmak üzere toplamda 3 sarı kart göstermiştir. Bu maç 2-2 beraberlikle sonuçlanmıştır.

Aynı sezon, Kasımpaşa Galatasaray maçını yöneten Ali Palabıyık bu maçta toplamda 8 sarı kart göstermiştir. Ali Palabıyık bu kartlardan 3’ünü Kasımpaşa’ya, 5’ini ise Galatasaraylı futbolculara göstermiştir. Bu maçı Galatasaray deplasmanda 4-1 kazanmıştır.

Ali Palabıyık Galatasaray Fenerbahçe Maçı

Geçen sezon son olarak Galatasaray ile Fenerbahçe arasında Kadıköy’de oynanan maçı yöneten Ali Palabıyık, bu maçta verdiği skandal kararlarla maça doğrudan etki etmişti. Galatasaray 1-0 öndeyken Dirar’ın Feghouli’ye yaptığı faulu vermeyen Ali Palabıyık, bu pozisyonun devamında atılan golden sonra da VAR incelemesine gitmemişti. Bunun haricinde gösterdiği kartlarda da oldukça formsuz olan Ali Palabıyık Galatasaray cephesinden ağır eleştirilere mağruz kalmıştır. Bu maçta toplamda 9 sarı kart 1 de kırmızı karta başvuran Palabıyık, sarı kartlardan 5 tanesini Fenerbahçe cephesine, 4 tanesini ise Galatasaraylı futbolculara göstermiştir. Kırmızı kartı ise Fenerbahçeli Hasan Ali görmüştür.

Galatasaray – Kasımpaşa Maçı Muhtemel 11’ler

Ali Palabıyık’ın Galatasaray Karnesi, Ali Palabıyık Galatasaray Maçları gibi başlıklarla ele aldığımızı bu analizimizde sonuç olarak bu tabloyu sizlere sunuyoruz. Siz Ali Palabıyık’ı nasıl buluyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Ali Palabıyık’ın Galatasaray Karnesi İstatistikleri

Toplam Yönetilen Maç: 18 Maç

Galatasaray Aleyhine Kartlar: 49 Sarı Kart, 2 Kırmızı Kart

Galatasaray Lehine Kartlar: 46 Sarı Kart, 3 Kırmızı Kart

Galatasaray Lehine Penaltılar: 3 Penaltı

Galatasaray Aleyhine Penaltılar: 4 Penaltı

Galatasaray’ın Kazandığı Maçlar: 8 Maç

Galatasaray’ın Kaybettiği Maçlar: 4 Maç

Galatasaray’ın Berabere Kaldığı Maçlar: 6 Maç

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Spor Haberleri
fiba 2019
2019 Dünya Basketbol Kupasını Hangi Ülke Kazandı Kim Şampiyon Oldu FIBA

Çin'de düzenlenen organizasyonda artık adım adım finale yaklaşıldı. Basketbol severlerin heyecanla takip ettiği 2019 Fiba basketbol şampiyonasında final heyecanı yaşanacak.Peki...

Kapat