MasterChef

Masterchef Alican’ın Restaurantı Var Mı? Varsa Nerede?

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Masterchef yarışmacıları genel olarak günlük hayatlarında şef olarak bir işletmede çalışıyorlar. Bazı yarışmacıların kendilerine ait işletmeleri bulunurken bazı yarışmacılar ise ünlü işletmelerde şef olarak çalışıyorlar.

Alican’ın Restaurantı Var Mı?

1991 doğumlu olan Alican Sabunsoy Adanalı. Mersin Üniversitesinde Turizm ve Otelcilik okuyan başarılı yarışmacı tanıştığı bir şeften esinlenerek yemeğe yöneldi ve oldukça başarılı oldu.

Adana’da çalışma hayatına devam eden yakışıklı şef Uzak Doğu Mutfağından yemekler yapan bir işletmede şef olarak çalıştı. Kendine ait olmayan bu işletmeden daha sonra ayrılarak İstanbul’un yolunu tuttu.

Uzak Doğu Mutfağında

Daha çok japon mutfağı ile ilgilenen Alican Suşi yemeğinde kendini geliştirerek şeflik kariyerinde ilerledi. Kendine farklı bir yol çizmek ve daha farklı tatlar ve mutfak alanında da kendini geliştirmek isteyen Alican bu işletmeden ayrılarak İstanbula geldi.

Alican’ın Mutfağından

Yukarıdaki görsellerde yapılan yemekler tamamen Alican’nın mutfağından ve kendi yaptığı Uzak Doğu ( Suşi) yemekleri.

Alican Hangi Restauranta Şef Oldu?

Adana’dan ayrılıp İstanbul’a gelen Alican Masterchef programından ayrı olarak herhangi bir işletmede şuan için çalışmıyor. Ancak Kişisel instgram adresinden paylaştığı fotoğrafta Kazancılar Kebaptan paylaşım yaparak akıllarda soru işareti bıraktı.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla MasterChef
masterchef 5 6 kasım potaya giren isimler eleme adayları
Masterchef 5 6 Kasım Potaya Giren İsimler Eleme Adayları

Yayınlandığı son 2 yılda ortalığı kasıp kavuran, Tv8'in fenomen yemek programı Masterchef'te 5 6 Kasım potaya giren isimler? Masterchef 5...

Kapat