Dizi Haberleri

Arka Sokaklar Pınar Kaç Kez Değişti Tüm Pınarlar Kimdir

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Arka Sokaklar Yeni Sezonda Pınar Karakteri Yine Değişti Peki Pınar Karakteri Toplamda Kaç Defa Değişti Bu Rolde Kimler Oynadı En Son Pınar’ın Gerçek Adı Ne İsmi Nedir ?

Arka Sokaklar 9. Sezon yani 2019 2020 Yeni Sezonda Pınar karakteri yine değişti yeni bir oyuncu geldi Ali’nin karısı rolü olan Pınar karakteri ile bilmeniz gerekenler yazımızda işte detaylar;

Arka Sokaklar Son Pınar Kim Kaç Değişti İsmi

Pınar Rolünü İlk Oynayan Pınar Aydın

Ali’nin dizideki karısı karakterini oynayan ve dizinin en eski Pınarı diyeceğimiz oyuncu Pınar Aydın. Oyuncu diziden o dönemde bazı nedenlerden dolayı ayrılmıştı. Oyuncu Arka Sokakların 1. 2. ve 3. sezonunda rol almıştı.

İkinci (2.) Pınar ; İpek Yaylacıoğlu

Dizinin ikinci Pınar rolünü oynayan oyuncunun gerçek adı İpek Yaylacıoğlu. Ünlü oyuncu Arka Sokakların 4 .ile 13. sezonlar arasında dizinin en uzun Pınar’ı oldu diyebiliriz.

3. (Üçüncü Pınar) Elvan Dişli Gerçek İsmi Adı Ne ?

Geldik listemizin Ali’nin son karısı rolünde oynayan isme dizi oyuncusu bu yıl yani 2019 2020 sezonunda diziye girdi. 14. Sezonda katılan Elvan Dişli dizinin artık şimdilik son pınarı. Bakalım Elvan Pınar karakterini kaç sezon oynayacak.

Gördüğünüz gibi Pınar toplamda 3 kez değişti. Yorumlarınız bizle alt tarafta paylaşırsanız seviniriz.

2 Yorum

  1. İpek Yaylacığoğlu oynadığı bütün güzel dizilerden erken ayrılıyor. Bu arada son pınar çok kötü geliyor bana, dizinin samimiyetine vurulmuş bir darbe gibi.

  2. Bu hal-hazırda 4-cü Pnar obrazdı. Pınar Aydından sonra bir müddət Sitarə Bilge sözü keçən obrazı canlandırıb.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Dizi Haberleri
Kurşun Dizisi Final Mi Neden Erken Final Yapıyor Bitiyor

Kurşun Dizisi Final Mi Olacak ? Erken Final Mi Yapacak Bitecek Neden Bitiyor Final Yapıyor Reytingleri İyi Mi Kötü Mü...

Kapat