Azize

Azize Aynur Kimdir Asuman Çakır Oynadığı Diziler

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Kanal D ekranlarında yayınlanacak ”Azize Dizisi” için geri sayım tüm hızıyla sürüyor. Baş rollerini Hande Erçel (Azize) ve Buğra Gülsoy (Kartal) un paylaştığı dizinin; bütün oyuncu kadrosu, tüm oyuncu listesi, karakterleri belli oldu. Birbirine 2 düşman ailenin hikayesinin anlatıldığı dizide; kin, nefret ve intikam duyguları içinde Azize ve Kartal’ın sıra dışı aşk hikayesine yer veriliyor. Azize Aynur kimdir? Azize Asuman Çakır Kimdir? Azize Asuman Çakır oynadığı diziler? Sizlere Azize dizisinin tüm oyuncu kadrosunu tanıtmaya devam ediyor. Sırada Aynur karakteri var. Gelin Aynur karakterini daha yakından tanıyalım.

Azize Aynur Kimdir Gerçek Adı

Kanal D ekranlarında başlayacak Azize dizisinin oyuncu kadrosunu belli oldu. Oldukça iddialı gelen Azize dizisinde Aynur karakterine usta oyuncu; Asuman Çakır hayat verecek. Başarılı oyuncunun Aynur karakterinin üstesinden geleceğinden yapımcılar emin. Bakalım Aynur karakteri karşımıza nasıl bir şekilde çıkacak? Azize dizisi Aynur karakterinin gerçek adı: Asuman Çakır’dır.

Azize Asuman Çakır Kimdir?

9 Ekim 1964 Antalya doğumludur. 55 yaşındadır. 1.63 boyunda ve 52 kilodur. Usta oyuncu terazi burcudur. Hem İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi’ni ve İstanbul Belediye Konservatuvarı Tiyatro’yu özel sebeplerden dolayı yarıda bırakmıştır. Daha sonra Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nden mezun olmuştur. Balkonda Sanat adlı toplulukta, oyuncu koçluğu, yaratıcı drama, yazarlık dersleri eğitmenliği de yapmıştır. Oynadığı dizi ve filmler: İkinci Bahar, Aşk Ve Gurur, Ölümsüz Aşk, Unutma Beni, Zeytin Dalı, Nefes, Farklı Desenler Feride, Ötesiz İnsanlar, Yunus Emre Aşkın Yolculuğu, Erkenci Kuş.

Azize Asuman Çakır Eşi Sevgilisi

Usta oyuncunun evli olup olmadığı veya sevgilisi var mı yok mu şuan için belli değildir.

Azize Asuman Çakır Sosyal Medya Hesapları

Asuman Çakır instagram: https://www.instagram.com/asuman_cakir/?hl=tr

Asuman Çakır twitter: oyuncunun bilinen bir twitter hesabı yoktur.

Asuman Çakır facebook: https://www.facebook.com/Asuman-%C3%87ak%C4%B1r-344851725590228/

Azize Dizisi Hande Erçel Kimdir Yaşı Boyu Sevgilisi

Azize Dizisi Kartal Kimdir Buğra Gülsoy Oynadığı Diziler

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Azize, Dizi Oyuncuları
azize dizisi başak daşman kim
Azize Dizisi Yıldız Alpan (Başak Daşman) Kimdir?

Başak Daşman 1981 İstanbul doğumludur. Mimar Sinan Üniversitesinde Sanat Tarihi bölümünü okuyan başarılı sanatçı Müjdat Gezen sanat evinden oyunculuk eğitimi...

Kapat