Azize

Azize Barbaros Kim Gerçek Adı İsmi Mustafa Avkıran Kimdir

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Azize Dizisi Oyuncuları ve İsimleri Bilgilerini Vermeye Devam Ediyoruz Peki Dizide Barbaros Karakaya Rolünde Oynayan Kim Gerçek Adı Mustafa Avkıran Kimdir Oynadığı Diziler Gerçek İsmi Ne Hangi Dizide Oynadı Nasıl Bir Karakter ?

Ünlü dizi ve film oyuncusu Mustafa Avkıran Azize dizisi kadrosuna dahi oldu. Dizinin başrollerinden sonra en önemli karakteri olan Barbaros Karakaya rolünde oynayacak oyuncu peki kimdir biyografisi ve tüm bilgileri yazımızda.

Azize Babaros Gerçek Adı İsmi Ne

Azize Barbaros Kimdir Oynadığı Diziler

Dizide Nasıl Bir Karakter İyi Mi Kötü Mü ?

Dizide genel olarak kötü bir karakteri canlandıracak isim karanlık işler peşindedir bunun için sahip olduğu makam ve mevkiyi kullanacaktır. Barbaros Yıldız’ın babasıdır ve Komiser Okan ile esrarengiz işler çevirirler.

SURVİVOR 2020 KADROSU

Mustafa Avkıran Kim ?

1963 yılında doğan oyuncu şuan 56 yaşında. Nereli sorusunun cevabı ise Gaziantep. İstanbul Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi bölümünden mezun oyuncu yönetmenliklerde yapmış ve bu dalda ödül kazanan önemli bir isimdir. Eşi Övül Avkıran’dır

Oynadığı Bazı Diziler ve Filmler

  • Yaprak Dökümü – Mithat
  • Ezo Gelin – Bilo Ağa
  • Av Mevsimi – Müslüm
  • Kuzey Güney – Sami Bey
  • Filinta – Davut Paşa

gibi ülkemizde bir çok projede hem oyuncu hemde yönetmen olmuştur. Kendisi ayrıca Tiyatro dalında da etkin bir oyuncudur. Bakalım Azize dizisinde Barbaros karakteri ile nasıl bir performans sergileyecek ?

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Azize, Dizi Oyuncuları
Kuruluş Osman Saruhan Hünel Alişar Kimdir Kim Oynadığı Dizileri
Kuruluş Osman Alişar Kim Saruhan Hünel Kimdir Dizileri

Kuruluş Osman Alişar Kim Gerçek Adı Saruhan Hünel Kimdir Gerçek İsmi aslen Nereli Oynadığı Diziler Tarihte Gerçekte Var Mı Ne...

Kapat