Azize

Azize Dizisi Buğra Gülsoy Bölüm Başı Ne kadar Kazanıyor?

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Kanal D ekranlarında yepyeni bir dizi başlıyor. Başrollerini güzel oyuncu Hande Erçel ve yakışıklı oyuncu Buğra Gülsoy’un paylaştığı Azize dizisi yakında ekranlarda olacak.

Hande Erçel’in dizide anne ve babasının intikamını almaya çalışan Azize rolünde karşımıza çıkacak. Buğra Gülsoy’un ise Azize’nin düşmanı Alpanlar’ın oğlu Kartal’a hayat verecek.

Azize Dizisi Yayın Tarihi Belli Oldu! Hangi Gün Saat Kaçta?

Buğra Gülsoy Ne Kadar Kazanıyor?

Ünlülerin ne kadar kazandığı, bölüm başı ne kadar ücret aldığı hep merak konusu olmuştur. Hatta çoğu ünlünün bölüm başı aldıkları ücret bir dayanak olmuş diğer ünlülerde bu ücretleri örnek göstererek yapımcılardan ona göre ücret talep etmişlerdir.

Dizi piyasasında en çok kazanan ünlüler aslında hep aynı kişiler olmuştur. Kenan İmirzalıoğlu, Engin Altan Düzyatan, Kıvanç Tatlıtuğ vs. birçok ünlü bölüm başı 100 Bin TL alarak piyasa koşullarında belirleyici olmuşlardır.

Buğra Gülsoy da Azize dizisinden hiç de yabana atılmayacak bir ücret alacağı gelen kulis bilgiler arasında. En son Kızım dizisinde oynayan yakışıklı oyuncu Azize dizisinden bölüm başı 75 Bin TL alacağı söyleniyor. Bölüm başı kazanacağı bu para dizi sektöründe Buğra Gülsoy’u en çok kazananlar listesinde üst sıralara çıkaracağa benziyor.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Azize
azize dizisi sevildi mi tuttu mu reytingleri nasıl
Azize Dizisi Tuttu Mu Sevildi Mi Reytingleri Nasıl?

Kanal D ekranlarında yayınlanacak yeni dizi Azize'nin geçtiğimiz günlerde 1.bölüm fragmanı yayınlandı. Baş rollerinde sevilen oyuncular Hande Erçel ve Buğra...

Kapat