Azize

Azize Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Yayın Tarihi Belli Oldu!

Tanıtımları ile tüm dikkatleri üzerine çeken Azize dizisi yakında izleyenleri ile buluşmaya hazırlanıyor. Kanal D ekranlarında izlenme rekorları beklenen Azize dizisi ne zaman başlayacak? Kanal D hangi gün olacak?
Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Tanıtımları ile tüm dikkatleri üzerine çeken Azize dizisi yakında izleyenleri ile buluşmaya hazırlanıyor. Kanal D ekranlarında izlenme rekorları beklenen Azize dizisi ne zaman ve hangi gün olacak?

Buğra Gülsoy Kimdir? Oynadığı diziler hangileri?

Azize Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Yayın Tarihi Belli Oldu!

Tanıtımları yapılan Azize dizisi Kanal D’den yapılan açıklamaya göre 19 Kasım Salı günü izleyenleri ile buluşacak. Azize dizisinin ne zaman başlayacağı konusunun yanı sıra hangi gün yayınlanacağı da merak konusu.

Azize Dizisi Hangi Gün Olacak

Azize dizisinin hangi gün yayınlanacağı da merak konusuydu. Yapılan açıklamaya göre Azize Dizisi bundan böyle her Salı saat 20.00’de Kanal D ekranlarında olacak.

Hande Erçel Kimdir? Oynadığı diziler hangileri?

Azize Dizisi Kasımda Başlıyor

Oyuncu kadrosunda Buğra Gülsoy, Hande Erçel, Mustafa Yıldıran, Selen Öztürk, gibi önemli isimleri bulunduran Azize dizisi Kasım ayında izleyicisiyle buluşacak. Merakla beklenen Azize’nin reyting rekorları kırabileceği düşünülüyor.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Azize
azize dizisinde çalan şarkı jenerik müziği
Azize Dizisinde Çalan Şarkı Jenerik Müziği

Başrollerini Buğra Gülsoy ve Hande Erçel'in paylaştığı Azize dizisi; iddialı bir geliyor. Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan dizinin 1.bölüm fragmanı...

Kapat