Azize

Azize Dizisi Nerede Çekiliyor Mekanlar Neresi?

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Kanal D’nin Salı günü ekranlara gelecek olan Azize Dizisi seyircilerde büyük bir beklenti oluşturdu. Başrollerini Hande Erçel ve Buğra Gülsoy’un paylaştığı Azize dizisi 19 Kasım Salı akşamı ilk bölümüyle izleyicisiyle buluşacak. Dizi severlerin en çok merak ettiği konulardan biri de Azize Dizisinin nerede çekildiği idi? Azize dizisi nerede çekiliyor? Azize dizisinin çekildiği mekanlar neresi? Azize dizisi hangi mekanlarda çekiliyor? gibi sorular akıllara geldi. İşte bütün soruların cevabı.

Azize Dizisi Nerede Çekiliyor?

Kanal D ekranlarında yayınlanacak Azize Dizisi’nin yayınlanan fragmanlarından dizinin İstanbul’un farklı semtlerinde çekildiği görülüyor. Dizide ”Kartal” karakterine hayat veren Buğra Gülsoy’un İstanbul Kapalı Ceza Evi’nden çıkarken vurulduğu görüntüde; bölümün hangi hapishane önünde çekildiği henüz belli değil.

Azize Dizisi Hangi Mekanlarda Çekiliyor?

Azize dizisinin ilk fragmanında Kartal’ın lüks bir evde yaşadığı görülüyor. Bu mekanın İstanbul’un ünlü semtlerinden Beyoğlu olduğu düşünülüyor. Kartal’ın evinin çatısında bulunan kartal figürü de dikkat çekici bir detay olarak yer alıyor. Son derece varlıklı bir adam olan Kartal’ın geniş bir koruma ordusuyla korunduğu görülmektedir.

Azize Dizisi Konusu

Birbirine 2 düşman aile olan Alpanlar ve Azize’nin ailesi yer aldığı dizide, Kartal’ın Azize’ye aşık olması olayların seyrini değiştirirken; Kartal ailesinin Azize’nin ailesine düşman olduğunu bilmezken; Azize bu durumu bilmekte ve içindeki intikam duygusuyla Alpanlar ailesine(Kartal’ın ailesine) kin beslemektedir. Başlangıç olarak İstanbul’da çekilen Azize dizisi hangi yeni mekanlarda çekilecek? Görüşlerinizi yorum kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Azize
azize balkan kimdir mustafa yıldıran oynadığı diziler
Azize Balkan Kimdir Mustafa Yıldıran Oynadığı Diziler

Kanal D ekranlarında yayınlanan Azize dizisinde Balkan kim? Azize Balkan gerçek adı? Hangi dizilerde oynadı? Sevgilisi eşi kim? Kaç yaşında...

Kapat