Kanal D’nin yeni dizilerinden Azize dizisi oyuncuları kadrosu yavaş yavaş açıklanmaya başladı. Kadrosunda Hande Erçel, Buğra Gürsoy gibi önemli isimleri barındıran Azize dizisi konusu ve reytingleri ile şimdiden merak konusu olmaya başladı. Azize dizisinin küçük yaş oyuncularından birisi de Selin karakteri olacak. Azize dizisi Selin Alpan kimdir, kim, selin kaç yaşında, azize dizisi selin gerçek adı ismi ne sizlere bu konularda bilgiler vereceğiz.

Azize Dizisi Selin Alpan Kimdir?

Selin Alpan adındaki karakter dizide Yıldız ve Balkan karakterlerinin kızı olarak rol alacaklar. Yıldız ve Balkanın kızı rolündeki Selin’in Azize dizisi içerisindeki etkisi nasıl olacak merak konusu.

Azize Dizisi Selin Alpan Gerçek Adı Ne?

Azize Dizisi oyuncularından Selin Alpan gerçek adı Ece Miray Okur ismindeki küçük yaş oyuncusudur. Daha yaşı çok küçük olmasına rağmen birkaç reklam filminde rol alan Ece Miray Okur Azize Dizisi oyuncu kadrosunda da Selin rolünü üstlenecek. Ece Miray Azize Dizisi performansı merak edilen oyuncuların başında geliyor.

Azize Dizisi Efekan Can Kimdir?

Azize dizisi efekan can kimdir gerçek adı ne yaşı kaç oynadığı diziler

Azize Dizisi Selin (Ece Miray Okur) Kaç Yaşında?

Azize Dizisi Selin rolündeki Ece Miray Okur 1 Şubat 2012 tarihinde doğmuş ve henüz 7 yaşını doldurmamıştır. Güler yüzü ile dikkat çeken Ece Miray Okur küçük yaş oyuncuları arasında da önemli bir noktada. Zira Ece Miray Okur daha önce Philips ve Finish reklam filmlerindeki oyunuyla dikkatleri çekmiştir. Oyunculuk kariyerine ise küçük yaşta ilk olarak Bebeğimle El Ele Dergisi Katalog çekimlerinde başlamıştır.

1.20 m boy ve 25 kg ağırlığında olan Ece Miray Okur özellikle bale ve yüzme alanındaki özel yeteneğiyle de bilinmektedir. Ece Miray Okur İngilizce dili seviyesi de küçük yaşına rağmen oldukça iyidir.

Daha fazla detaylı bilgi için Azize Dizisi Kanal D sayfasına bakabilirsiniz.

Azize Dizisi Selin Alpan (Ece Miray Okur) Fotoğrafları

Azize Dizisi Selin Alpan Ece Miray Okur Oynadığı Diziler
Azize Dizisi Selin Alpan Ece Miray Okur Oynadığı Diziler
Azize Dizisi Selin Alpan Ece Miray Okur Kaç Yaşında
Azize Dizisi Selin Alpan Ece Miray Okur Kaç Yaşında
Azize Dizisi Selin Alpan Gerçek Adı Ne
Azize Dizisi Selin Alpan Gerçek Adı Ne
Azize Dizisi Ece Miray Okur
Azize Dizisi Ece Miray Okur

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Azize, Dizi Oyuncuları
güldür güldür naime kimdir ecem erkek eşi boyu sevgilisi
Güldür Güldür Naime Kimdir Ecem Erkek Yaşı Boyu Sevgilisi

Show Tv'nin büyük ilgiyle takip edilen komedi programı Güldür Güldür Show tüm hızıyla devam ediyor. Her sene sezona damga vuran,...

Kapat