Azize

Azize Dizisi Tuttu Mu Sevildi Mi Reytingleri Nasıl?

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Kanal D ekranlarında yayınlanacak yeni dizi Azize’nin geçtiğimiz günlerde 1.bölüm fragmanı yayınlandı. Baş rollerinde sevilen oyuncular Hande Erçel ve Buğra Gülsoy’un yer aldığı, henüz başlamamasına rağmen oldukça ilgi gören Azize dizisi tuttu mu? Azize dizisi reytingleri nasıl? Azize dizisi sevildi mi?

Yazın sona ermesi, okulların açılması ile birlikte dizi sezonu da açıldı. Her hafta yeni bir dizi haberi gelirken, dizi oyuncuları;sosyal medyalarından yeni projelerini arka arkaya açıklamaya başladı. Kanal D ekranlarında başlayacak olan Azize dizisi de merakla beklenen diziler arasında. Senaryosunu Başar Başaran, Emre Özdür, Meryem Gültabak’ın kaleme aldığı Azize dizisi; konusu itibariyle imkansızlıklarla dolu bir aşkı konu alacağı öngörülüyor. Dün ilk fragmanı yayınlanan Azize dizisi’nin reytingler de üst sıralarda yer alması bekleniyor. Şu an için merakla beklenen dizinin akıbeti ilerleyen günlerde belli olması bekleniyor. Dizi eleştirmenleri Azize dizisinin ilginç bir konusunun olduğunu ve sevilecek bir dizi olabileceğini belirtti.

Başrollerini Hande Erçel ve Buğra Gülsoy’un paylaştığı Azize dizisi, imkansızlıklara dolu tutkulu bir aşkı konu alacak. Sizce Azize dizisi reytingler de üst sırada yer alır mı? Görüş ve düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirisiniz.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Azize
Azize Dizisi Kartal Kimdir Buğra Gülsoy Oynadığı Diziler

Hande Erçel ve Buğra Gülsoy başrollerinde yayına gelen Azize dizisinin başrolünde ki adamın gerçek adı ismi ne ? Hangi Dizilerde...

Kapat