Azize

Azize Dizisi Yıldız Alpan (Başak Daşman) Kimdir?

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Başak Daşman 1981 İstanbul doğumludur. Mimar Sinan Üniversitesinde Sanat Tarihi bölümünü okuyan başarılı sanatçı Müjdat Gezen sanat evinden oyunculuk eğitimi almıştır.

1996 yılında ilk defa kamera karşısına geçen oyuncu Şaşıfelek Çıkmazı ile televizyonlara merhaba dedi. Avrupa Yakası, Yılan Hikayesi, Asmalı Konak gibi birçok başarılı projelerde yer alan oyuncu en son TRT 1 ekranlarında yayınlanan Payitaht Abdulhamid dizisinde oynadı.

Başak Daşman Azize Dizinde Rolü Balkan’ın Eşi

Azize dizinde Yıldız Alpan rolüyle karşımıza çıkacak olan oyuncu bundan önceki oynadığı rollerde olduğu gibi kötü bir imaj ile seyirci ile buluşacak.

Dizide Barbaros Karakaya’nın kızı ve aynı zamanda Balkan’nın eşi rolünde oynacak olan sanatçı rolünün hakkını vereceğe benziyor.Ailesi için her şeyi yapabilecek insan tiplemesi canlandıracak olan Yıldız Alpan acımasız karakter olan eşi Balkan ile uyumlu bir çifti seyirciye aktaracak.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Azize, Dizi Oyuncuları
kuzey yıldızı yıldız kimdir aslıhan güner yaşı boyu sevgilisi
Kuzey Yıldızı Yıldız Kimdir Aslıhan Güner Yaşı Boyu Sevgilisi

Show Tv'nin dikkat çeken dizilerinden biri olmayı başaran, reytinglerde üst sıralardan yer alan Kuzey Yıldızı dizisi, yayınlandığı ilk bölümüyle birlikte...

Kapat