Azize

Azize İskender Alpan Kim Gerçek Adı İsmi Oynadığı Diziler

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Azize Mafya Babası Alpan Ailesinin Reise Başı İskender Kim Gerçek Adı İsmi Ne Hangi Dizide Oynadı Çetin Kemal Sarıkartal Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi Bilgileri

Azize İskender Kim Gerçek Adı İsmi

Azize dizisi karakterlerini oyuncu isimlerini sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz sıradaki isim dizinin mafya babası Alphan ailesinin başı olan İskender Alpan rolünde oynayan Çetin Sarıkartal oldu. Peki tecrübeli oyuncu kimdir aslen nerelidir memleketi ve diğer oyunculuk bilgileri neler ?

AZİZE KUZEY KİMDİR

Azize İskender Kimdir Kaç Yaşında

1959 yılında Ankara’da doğdu şuan 50 yaşında. Ankara Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun oyuncu aynı zamanda çevirmenlikte yapmıştır. Tiyatro üzerine de kendini geliştiren dizi oyuncusu Oyun Yazarlığı da yapıyor. Kendisi ekranlarda fazla görmediğimiz oyunculardan en son olarak Çukur dizisinde Paşa rolünde oynayan oyuncu Azize dizisinde İskender Alpan rolü ile karşımızda olacak.

Sitemizden Azize dizisi katagorisinden diğer oyuncuların bilgilerine de ulaşabilirsiniz. Sizce Azize dizisi İskender Rolü için Çetin Kemal Sarı Kartal doğru bir seçim mi ?

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Azize, Dizi Oyuncuları
Azize Komser Okan Kim Gerçek Adı İsmi Dizileri
Azize Baş Komiser Okan Kim Tugay Mercan Kimdir Bilgileri

Azize Dizisi Baş Komiser Okan Kim Gerçek Adı Tugay Mercan Kimdir Gerçek İsmi Oynadığı Diziler Filmler Kaç Yaşında Boyu Kilosu...

Kapat