Azize

Azize Kuzey Alpan (Efekan Can) Kimdir, Oynadığı Diziler

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

1994 doğumlu genç ve yakışıklı oyuncu da Azize dizisine katıldı. Oyuncunun dizi de hangi rol ile seyirci karşısına çıkacağı da kesinleşmiş oldu.

İlk oyunculuk deneyimini Ufak Tefek Cinayetler adlı dizide yaşayan Efekan Can , o dizinin başrol oyuncusu Mert Fırat’ın (seyhan) gençlik yıllarını oynamıştı. Dizideki performansı büyük beğeni toplayan Efekan Can’ın hayranları onu daha uzun soluklu bir rolde göreceklerini biliyorlardı. Nitekim Efekan Can Azize dizi ile uzun soluklu bir ole merhaba dedi.

Efekan CAN

Azize Dizisinde Efekan Can ( Kuzey Alpan ) Rolü

Azize dizinde karşımıza Kuzey Alpan karakteri ile çıkacak olan Efekan Can, Yıldız ve Balkan Alpan’ın oğlu rolünde. Ailesi için önemli bir isim olan Kuzey İskender’in kendi soyadından tek erkek torunu. Aynı zamanda Barbaros Karakaya’nın Veliahdı durumunda. Alpan ailesi yaptıkları kötü bir aile imajı veriyor. Azize’nin intikam almak için içlerine sızdığı ailede olacaklar şimdiden merak konusu.

Efekan Can (kuzey Alpan ) Kimdir, Eğitimi Ne?

Efekan Can Bilecik Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Oyuncu daha sonra İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitütüsü’nde yüksek lisans yapmıştır. Atölye Craft’ta oyunculuk eğitimi alan oyuncu ikinci kez bir dizide rol almanın heycanını yaşayacak. Daha Önce Ufak Tefek Cinayetler dizisinde kısa bir rol alan oyuncu ilk kez uzun soluklu bir karaktere hayat verecek. Sporun yanı sıra müzikle de yakından ilgilidir. Solistlik yanı sıra gitar ve piyano çalan oyuncu güreş, voleybol ve basketbol gibi sporlarla ilgilenmiştir.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Azize, Dizi Oyuncuları
azize aynur kimdir asuman çakır oynadığı diziler
Azize Aynur Kimdir Asuman Çakır Oynadığı Diziler

Kanal D ekranlarında yayınlanacak ''Azize Dizisi'' için geri sayım tüm hızıyla sürüyor. Baş rollerini Hande Erçel (Azize) ve Buğra Gülsoy...

Kapat