Azize

Azize Tuna Kimdir Selen Öztürk Yaşı Boyu Sevgilisi

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Kanal D ekranlarında yepyeni bir dizi ekranlara geliyor. Güçlü ve iddialı kadrosuyla dikkat çeken Azize Dizisi’nde Hande Erçel (Azize) ve Buğra Gülsoy (Kartal) baş rolleri paylaşırken; diğer başrol oyuncuları da belli oldu. Salı günleri ekrana Azize dizisine Tuna karakterinde bir isim daha dahil oldu. Azize dizisi Tuna Kimdir? Azize dizisi Tuna kimdir gerçek adı? Gelin sizlerle Tuna karakterini yakın-markaja alalım.

Azize Tuna Kimdir Gerçek Adı

Kanal D’nin iddialı dizisi Azize’nin oyuncu kadrosu belli oldu. Dizide Tuna Alpan karakterine sevilen oyuncu Selen Öztürk hayat verecek. Azize dizisinde Tuna Alpan karakteri, Kartal’ın halasıdır. Ailede ki işlerden o sorumludur ve tek amacı yıllardır özlemle aradığı oğlunu bulmaktır.

Azize Dizisi Selen Öztürk Kimdir?

23 Temmuz 1980 İzmir doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur. Babası Uşaklı, Annesi ise Kıbrıslı’dır. 1.70 boyunda ve 57 kilodur. Güzel oyuncu ela gözlüdür ve Aslan burcudur. Oyunculuk kariyerine ilk olarak ”Kara Yılan” dizisiyle adım atmıştır. Oynadığı dizi ve filmler: Kara Yılan, Kukla, Bir Varmış Bir Yokmuş, Benim Adım Gültepe, Muhteşem Yüzyıl, Çilek, Serçe Sarayı, Hatırla Gönül.

Azize Dizisi Selen Öztürk Eşi Sevgilisi

Oldukça çalkantılı bir aşk hayatı olan Azize Dizisinin güzel oyuncusu Selen Öztürk şu an evli değildir. En son Sinan Tuzcu ile aşk yaşamış ve daha sonra birlikteliği sona ermiştir.

Azize Dizisi Selen Öztürk Sosyal Medya Hesapları

Selen Öztürk instagram: https://www.instagram.com/selenistan/?hl=tr

Selen Öztürk twitter: https://twitter.com/selenistan

Selen Öztürk facebook: oyuncunun bilinen bir facebook hesabı yoktur.

Azize Dizisi Selin Kimdir?

Azize Dizisi Selin Kimdir?

Azize Dizisi Aynur Kimdir

Azize Dizisi Aynur Kimdir

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Azize, Dizi Oyuncuları
Azize Dizisi Selin Alpan Kimdir Ece Miray Okur Kaç Yaşında
Azize Dizisi Selin Alpan Kimdir? Gerçek Adı İsmi Ne?

Azize dizisi Selin Alpan kimdir, kim, selin kaç yaşında, azize dizisi selin gerçek adı ismi ne sizlere bu konularda bilgiler...

Kapat