Spor Haberleri

Barış Alıcı’nın Serbest Kalma Bedeli Ne Kadar Sözleşme Bilgileri

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Fenerbahçe’nin büyük umutlar beslediği genç oyuncusu Barış Alıcı’nın sözleşme bilgileri merak konusu oldu. Taraftarlar en çok merak ettiği konuların başında Barış Alıcı ne kadar eder ? serbest kalma ücreti bedeli belli mi ? gibi sorular oldu işte detaylar.

BARIŞ ALICI
BARIŞ ALICI

Fenerbahçe’nin geleceğe yatırımı olarak kadrosuna kattığı Barış Alıcı Altınordu dan takıma dahil olmuştu daha sonra Çaykur Rizespor’a kiralanan genç orta saha oyuncusu Yeni Malatyaspor’a en son olarak kiralandı. Peki Barış alıcıyı hiçbir görüşme yapmadan almak isteyen bir kulüp Fenerbahçe’ye ne kadar para ödeyecek ?

Barış Alıcı Serbest Kalma Bedeli Ücreti Kaç Milyon ? Sözleşme Bonservis Bilgileri

Fenerbahçe Barış Alıcının sözleşme maddesine serbest kalma bedelini koydu. Sigorta olarak bu madde eklendi buna göre genç oyuncuyu almak isteyen bir kulüp Fenerbahçe’ye 15 Milyon Euro ücret ödemesi gerekiyor.Genç oyuncunun Fenerbahçe ile 2022 yılına kadar sözleşmesi devam edecek.

Sizlerde Fenerbahçe genç oyuncuyu kaça satar Barış Alıcı ne kadar eder konularında görüşlerinizi bizlere yorum olarak iletebilirsiniz.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Spor Haberleri
Ferdi Kadıoğlu
Ferdi Kadıoğlu’nun Serbest Kalma Bedeli Sözleşme Detayı Bilgileri

Fenerbahçe'nin genç oyuncusu Ferdi Kadıoğlu transfer sözleşmesinde merak edilen konular belli olmaya başladı buna göre sarı lacivertli taraftarların en çok...

Kapat