Spor Haberleri

BeIN Sports Şampiyonlar ve Avrupa Ligi Yayın Hakkı Ne Zaman Bitiyor ?

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Bein Sports anlaşması ne zaman bitiyor kaç yıl kaldı ? Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi ne zamana kadar Bein Sports da yayınlacak ? Yayın hakkı hangi yıl son bulacak kaç yıl kaldı ? sorularınızın cevabı yazımızda.

Dünyanın spor alanı ile ilgili en büyük yayıncı kuruluşlarından olan BeIN Sports Türkiye Süper Lig Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi yayın haklarının hepsini elinde bulunduruyor. Maçları ücretsiz bir şekilde istemek isteyen taraftarların akılına adı geçen ligleri kaç yıl daha Bein Sports dan yayınlanacağı sorusu oldu.

Bein Sports Anlaşma Yayın Hakkı Bitiş Tarihi Süresi Ne Zaman Bitiyor-Gelecek Sene Hangi Kanaldan Yayınlanacak ?

Yapılan sözleşmeler sonrası mevcut yayıncı kuruluş 2019-2020 ve 2020-2021 sezonlarındaki Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi Karşılaşmalarının yayın ve özet video görüntü haklarına sahip.

Yani bu sene ve önümüzde ki sene maçlar Bein Sports kanalından izlenebilecek.Kaç yıl kaldı sorularının cevabı dolayısıyla 2 yıl olacak.Şampiyonlar Ligi maçları bazen Bein Haber kanalından ücretsiz ve naklen yayınlanıyor.

2021-2022 sezonu yayın haklarını bakalım kim alacak ?

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Spor Haberleri
Vedat Muiqi
Vedat Muriqi (Muriç) Fenerbahçe’den Ayrılacak Mı Transfer Mi Olacak

Fenerbahçe'nin forveti Vedat Muriç bu sezon sonunda veya ortasında takımdan ayrılacak mı ? Başka takıma transfer mi olacak ? 2019/2020...

Kapat