Spor Haberleri

Beşiktaş Abdullah Avcı’yı Gönderecek Mi ?

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Beşiktaş’ın 2019 2020 sezonu kötü sonuçlar almasıyla beraber taraftarların akıllarına yönetim tecrübeli hocayla yolları ayıracak mı teknik ekipten gönderecek mi soruları geldi.

ABDULLAH AVCI BIRAKIYOR MU
Beşiktaş Abdullah Avcı

Abdullah Avcı Beşiktaş İle Kaç Yıl Anlaştı Gidiyor Mu ?

Başakşehir den Beşiktaş kulübüne geçen tecrübeli hocayla yönetim 3 yıllık sözleşme imzaladı. 2022 yılına kadar kontratı bulunan hocanın Beşiktaş’ta 3 yıl kalıp kalamayacağı şimdiden tartışma konusu oldu.

Abdullah Avcı Gönderilecek Mi Sözleşme Fesih Mi Edilecek ?

Şuan için böyle bir durum söz konusu değil yani Beşiktaş yönetimi Abdullah Avcı ‘yı göndermek istediği hakkında herhangi bir bilgi yok. Fakat Beşiktaş adına kötü sonuçlar gelmeye devam ederse ve takım gelişim göstermez ise Abdullah Avcı ile yollar ayrılabilir. Finansal olarak da kriz geçiren Beşiktaş sözleşmeyi fesih ederek ve hocayı göndererek tazminat yükünün altına girmeyecektir.

Tabi yazdığımız senaryolar Abdullah Avcı’nın kendi isteği ile istifa edip takımdan ayrılması durumunda geçerli değildir. Beşiktaş Abdullah Avcı ‘yı gönderecek mi ? konusunda yeni gelişmeler haberler olduğu an yazımızı yeni bilgileri ekleyeceğiz.

Sizce Abdullah Avcı 2019 2020 sezonunu çıkarabilir mi ? bu yıl sonu gider mi ? konu hakkındaki yorumlarınızı alt kısıma yapabilİrsiniz

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Spor Haberleri
Bratislava beşiktaş maçı ne zaman hangi kanalda
Bratislava Beşiktaş Avrupa Ligi Maçı Ne Zaman Hangi Kanalda?

2018-2019 sezonunu 3.sırada bitiren ve UEFA Avrupa Ligi'ne gruplar da katılma hakkı kazanan Beşiktaş, 2019-2020 sezonu Avrupa Ligi Gruplarında ki...

Kapat