Dizi Haberleri

Bıçak Sırtı 40.Bölüm Sanskar Lakşiya’yı Mı Kaçırıyor?

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Bıçak Sırtı 40.Bölüm Sanskar Lakşiya’yı Mı Kaçırıyor? Bıçak Sırtı Lakşiya’yı kaçıranlar kim? Bıçak Sırtı Lakşiya’yı kim kaçırdı? Bıçark Sırtı Sanskar Lakşiya’yı mı kaçırıyor? Bıçak Sırtı 40.Bölüm Özeti Kanal 7’nin en çok izlenen ve beğenilen 2019-2020 sezonu dizilerinden birisi olan Hint dizisi Swaragini’nin, Türkçe adıyla Bıçak Sırtı’nda sular durulmuyor.

Bıçak Sırtı 40.Bölüm Özeti (Swara Herşeyi Çözüyor) 26 Kasım

Swara Ragini’nin yalanlarını ortaya çıkarmaya iyice yaklaşmıştır. Araştırmalarına Ragini’nin odasına giderek devam eder. Tam o anda Ragini’yi köşeye sıkıştıracak bir ipucu bulur. Daha sonra bütün ev ahalini toplayan Swara, Ragini’den olayları en başından anlatmasını ister. Ragini odadan su almak için ayrıldığını söyler. Swara lafa girer ve odasında su şişeleri olduğunu ve su içmek için neden mutfağa gittiğini sorar. Ragini suların sonradan konduğunu söyler. Swara araştırmaya devam edecektir. Lakşiya ise Ragini’yi korumaya devam etmektedir. Swara’nın burdaki amacı Sanskar’ın masum olduğunu kanıtlamaktır. Swara evin içindeki ayak izlerinin kime ait olduğunu da bulmak ister. Bunun içinde Adarsha sorular sormaya başlar ve olay esnasında nerede olduğunu sorar. Adarsh soruya cevap vermez. Bir süre bekleyen Swara, Adarsh’ın yerine cevap verir ve Adarsh’ın olaylar esnasında Ragini’ye en yakın kişi olduğunu söyler. Swara’nın bu imalı konuşmasını kimse anlamaz. Swara daha açık bir şekilde Adarsh’ı birnini ziyarete geldiğini belirtir. Ve sonra gerçek ortaya çıkar. Swara Adarsh’ı ziyarete gelen kişinin şu an konakta olduğunu söyler ve konağın ortasında bulunan sandığı açar. Sandıktan Adarsh’ın sevgilisi çıkar. Swara Adarsh’ı bu kadınla gördüğünü söyler. Adarsh’ın eşi ise Swara’ya kocama iftira atma diyerek çıkışır. Adarsh bu kadının eski kız arkadaşı olduğunu itiraf eder. Ve eşi Anita bunu duyunca sinirlenir ve konaktan ayrılmak ister. Swara bütün olayları aydınlatmış ve herkesi kendine hayran bırakmıştır. Sanskar’ın; Swara’nın bu yaptıklarından sonra ona olan aşkı, sevgisi bir kat daha artmıştır. Bıçak Sırtı 40.Bölüm Sanskar Lakşiya’yı Mı Kaçırıyor?

Bıçak Sırtı 40.Bölüm Lakşiya’yı Kim Kaçırıyor?

Bıçak Sırtı 0.Bölüm Lakşiya’yı kim kaçırıyor? Olaylar bu şekilde gelişirken, Lakşiya seyahat ederken; bilinmeyen adamlar tarafından kaçırılır. Ragini ise Lakşiya’yı kaçıranların Swara ve Sankar olduğunu iddia eder. Ve konakta işler yine içinden çıkılmaz bir hal alır. Sizce Lakşiya’yı kim kaçırdı? Görüşlerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Masterchef Danilo Zanna’nın Eşi Kim?

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Dizi Haberleri
Elimi Bırakma Bitmesin Kanal Değişsin Diyenler Destek !
Elimi Bırakma Bitmesin Kanal Değişsin Diyenler Destek !

Elimi Bırakma Final Mi Yapacak Yapıyor Neden Erken Final Bitiyor Bitecek Final Yapmasın Kanal Mı Değişecek Yeni Kanala Geçecek Mi...

Kapat