Dizi Haberleri

Bir Aile Hikayesi 20. Bölümde Final Yapacak Neden Bitiyor

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Bir Aile Hikayesi dizisi Neden Erken Final Yapıyor Bitiyor Dizi Yeniden Başlar Mı ? Niye Tutmadı beğenilmedi ? Detaylar Haberimizde

Bir Aile Hikayesi Neden Erken Final Yapıyor Niye Bitiyor ?

Aldığımız haberlere göre dizi erken final yapma kararı aldı daha doğrusu Fox Tv bu kararı vermede etkili. Geçtiğimiz yaz öncesi başlayan sevilen dizi izleyicilerini üzerek finale gidiyor. Erken finalin sebebi için resmi bir açıklama gelmese de tahmin etmek zor değil.

Güzel bir aile dizisi olduğunu düşündüğümüz dizi ilk 16 bölümünde reyting canavarının kurbanı oldu. Fox tv ve diğer kanallar genellikle diziler ile ilk 15 20 bölüm arasında bir yayın anlaşması belirliyor. Burada alınan reyting ortalamaları dizinin geleceğini belirliyor.

Her ne kadar Bir Aile Hikayesi dizisi kendi izleyici kitlesini oluştursa da bu oran Fox Tv tarafından yeterli bulunmadı. Yani dizi sevilmedi diyemeyiz. Neden tutmadı sorusunun cevabı ise artık izleyiciler daha farklı konularda diziler aramaya başladı bu tarz dizilerin artık sadece belli bir kitle tarafından izlendiğini erken final yapan bir çok diziden anlıyoruz.

Bir Aile Hikayesi Ne Zaman Bitecek Final Yapacak ?

Dizi son bölümünü çekmeye hazırlanıyor buna göre 20. bölümde final yaparak ekranlara elveda diyecek. 2 Kasım 2019 tarihinde erken final yapacak.

Sizce Bir Aile Hikayesi Dizisi Erken Final Yapmalı mıydı ? Dizi sevildi mi sevilmedi mi ? hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. Şimdiden Teşekkürler….

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Dizi Haberleri
Benim Adım Melek Dizisi Erken Final Mi Yapacak Bitiyor Mu

Benim Adım Melek dizisi Erken Final Mi Yapacak Dizi Tuttu Mu İzlenme Oranları Reytingleri Nasıl ? Neden Erken Final Yapıyor...

Kapat