Spor Haberleri

Burak Yılmaz’ın Sakatlığı Geçti Mi Sahalara Ne zaman Dönecek ?

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Beşiktaş son dönemlerde aldığı sonuçlarla başarısız bir grafik sergiliyor. Yeni teknik direktör ve yeni oyun planına uyum sağlamakta zorlanan Beşiktaş, sakat ve cezalı oyuncuların çokluğu sebebiyle de bir hayli sıkıntı da.

Yaz kamp döneminde sakatlanan ve henüz sahalara dönemeyen Burak’ın eksikliği takımı oldukça etkiliyor. Oyuncunun geçen sezonun ikinci yarısında sergilediği performans ve attığı goller düşünülünce Burak takım için vazgeçilmez ve yeri dolmaz oyuncu haline geldi. Burak’ın sakatlanmasıyla ilk 11 de forma şansı bulan Güven Yalçın da beklentilere cevap veremeyince Burak’ın dönüşünü taraftarlar dört gözle bekliyor.

Burak Yılmaz Başakşehir Maçında Oynayabilecek Mi?

Hafta içinde takımla antremanlara başlayan yıldız golcü sakatlığını tam anlamıyla atlatmışa benziyor. Takımla çok kısa süre antrenman yaptığından ve tam hazır olmadığından hafta içi oynanan UEFA Avrupa Ligi kadrosuna alınmamıştı. Sakatlığını atlatan Burak Pazartesi oynanacak Başakşehir maçının kadrosunda olacağı ihtiyaç duyulması halinde sonradan oyuna gireceği öğrenildi. Oyuncu tam hazır olmadan riske etmek istemeyen Abdullah Avcı , Burak ile özel ilgilenip sana tüm sezon boyunca ihtiyacım var tamamen iyileştikten sonra takımın en önemli silahı olacaksın dediği gelen bilgiler arasında.

Haftasonu oynanacak olan Başakşehir maçında Burak’ın kadroda olup olmayacağı maç günü netleşecek.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Spor Haberleri
2020 süper lig şampiyonu ön eleme oynayabilir
Büyük Tehlike; 2020 Süper Lig Şampiyonu Ön Eleme Oynayabilir

Türk Futbol'unun Avrupa ile arasında olan makas her geçen yıl biraz daha açılıyor. Avrupa takımlarının mali yapısı, alt yapı eğitimi...

Kapat