Spor Haberleri

Cengiz Ünder Kadroda Neden Yok Sakat Mı ? Niye Oynamıyor

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

A Milli takımımızın aday kadrosuna alınan Roma’lı milli oyuncumuz Cengiz Ünder’i Milli takım Andorra ve Moldova maçları ilk 11 kadrosunda göremeyen futbol severlerin aklına Cengiz Ünder neden oynamıyor sakatlandı mı soruları akıllara geldi.

Bildiğiniz gibi milli takımımız 7 Eylül Cuma günü Andorra ve 10 Eylül Salı günü Moldova ile Euro 2020 gruplara kalma elemeleri kapsamında iki maça çıkıyor.

cengiz Ünder
Cengiz Ünder Haberleri

Cengiz Ünder Milli Takıma Alınmadı Mı? Neden Oynamıyor Sakat Mı ? Kadroda Niye Yok ? Ne Zaman İyileşir ?

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre Cengiz Ünder Andorra ve Moldova maç kadrosundan çıkarıldı. A milli futbol takımı antrenman çalışmalarında sağ üst arka bacağından sakatlık yaşadı.

Bu sakatlıktan dolayı milli takımın kadrosundan çıkarılan başarılı oyuncunun ne zaman iyileşeceği sorusunun cevabı detaylı kontroller sonrası alınabilecek.

Milli takımımız için Cengiz Ünder’in sakatlığından dolayı oynayamaması önemli bir eksiklik olacak. Sitemizden son dakika sakatlık haberlerine ulaşabilir hangi oyuncu neden oynamıyor kadrodan niye çıkarıldı ? sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Spor Haberleri
VAR Siteminde Değişiklik
VAR Sisteminde Artık O Pozisyonlar Değerlendirilmeyecek

Bildiğiniz gibi geçen sezon ilk kez ülkemizde kullanılmaya başlayan VAR (Video Yardımcı Hakem) sistemi birçok tartışmayı da beraberinde getirmişti. Hakemlerin...

Kapat