Spor Haberleri

Cengiz Ünder Real Madrid’e Mi Transfer Olacak ?

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Milli oyuncumuz Cengiz Ünder’in Ocak 2020 transfer dönemi için söylentiler haberler şimdiden başladı. Performansı ile dikkatleri üzerine çeken futbolcunun transfer haberleri sitemizde…

Başakşehir’den Roma kulübüne transfer olan başarılı oyuncu Roma’da ki performansından sonra dev kulüplerin transfer listesine girmeyi başardı. Bir çok Avrupa kulübünün takibinde olan Cengiz 2020 de başka bir takıma transfer mi olacak konusu merak konusu oldu.

Cengiz Ünder’i Real Madrid Mi İstiyor Transfer Ne Zaman Olacak ?

İspanyol basınında yer alan haberlere göre Cengiz Zidane ‘nın onayını aldı. Buna göre Real Madrid kulübü ara dönem transfer döneminde takıma sağ bek takviyesi yapmak istiyor. Seçenekler arasında ilk hedef Cengiz Ünder’in olduğu habere göre Real Madrid gelecek aylarda bir girişimde bulunabilir.

Başakşehir’den Roma’ya 15 Milyon bonservis bedeli ile giden futbolcunun şuan ki piyasa değerinin en 40 Milyon euro olduğu düşünülüyor.Cengiz formuna devam ederse Roma kulübünden yakın zamanda transferinin gerçekleşeceğine kesin gözüyle bakılıyor.

Bakalım Cengiz Ünder Real Madrid’e transfer olacak mı yoksa bu haberler sadece söylentiden mi ibaret olacak…

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Spor Haberleri
Ali Koç Avrupa Kulüpler Birliğinde
Ali Koç, Avrupa Kulüpler Birliği’nde

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, Avrupa Kulüpler Birliği; European Club Association (ECA)'nın İcra Kurulu Üyesi oldu. Bu sezon kurduğu...

Kapat