Dizi Haberleri

Chefs Arena Patronu Batuhan Piatti Kim Aslen Nereli Uyruğu

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Kanal D yeni MasterChef programı (Şef) Chefs’ Arena Patronu Olan Batuhan Piatti Kimdir Aslen Türk Mü Annesi Babası Nereli Memleketi Yabancı Mı Yurt Dışından Mı Geldi Türkiye’de Mi Yaşıyor Kaç Yıldır Türkiye’de Gerçek Hayatta Ne İş Yapıyor Mesleği İşi İş Yeri Restoranı Nerede Kimin Oğlu İşte Batuhan Piatti hakkında bilgileri ;

Kanal D’nin yeni konsept ve kuralalrı ile ekrana getirdiği Chefs Arena programı hafta sonu ekrana gelmeye başladı. Yemek yarışma programında en çok merak edilen konular arasında yarışmacıları şefleri ve programda restoranın sahibi olan patron merak konusu oldu. Peki Patron olan adam Batuhan Piatti Kimdir ?

Chefs Arena Patronu Batuhan Piatti Kim Aslen Nereli Uyruğu

Batuhan Piatti Kim Biyografisi

Batuhan Piatti Kimdir Kaç Yaşında

Büyük patron 1975 yılında doğdu. Şuan 44 yaşında. Yemek ve aşçılık üzerine önemli eğitimler alan isim bu işe hayatını adayan biri. Bu yükselişini fark ettiren Batuhan Piatti’nin soyadı Zeynioğlu’dur.

Aslen Nereli Annesi Babası Kim Türk Mü Uyruğu Ne

Kendisinin isminden de anlaşıldığı gibi uyruğu yarı İtalyan Yarı Türktür. Batuhan Piatti’nin annesi Türk olup babası İtalyandır. Babası ünlü İtalyan Şef olan Donetalla Piatti’dir.

Türkiye’de Mi Yaşıyor Kaç Yıldır Burada Eşi Kim

Kendisi 16 ile 29 yaşları arasında İtalya da gastronomi eğitimi aldı. Okulu bitirdikten sonra Türkiye’ye geri dönen ünlü şefin oğlu Piatti burada evlendi ve çocuk sahibi oldu.

Daha Önce Katıldığı Programlar Yarışmalar Hangisi

Kendisi geçtiğimiz yıllarda yayınlanan Show Tv masterchef programına katılmıştı. Orda ki sert davranışlarından dolayı bayağı eleştiri alan Batuhan Piatti bakalım Kanal D ekranında olacak Chefs arena programında nasıl davranacak.

Hangi Takımı Tutuyor ? ; Fenerbahçe

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Dizi Haberleri
2020-2021 Tv'de Başlayacak Yeni Çıkan Diziler (Yerli-Türk)
2020-2021 Tv’de Başlayacak Yeni Çıkan Diziler (Yerli-Türk)

2020 2021 de Yeni Başlayacak Diziler Başlayan Türk Yerli Tv Dizileri Yaz ve Kış Sezonu Murat Yıldırım Kenan İmirzalıoğlu Demet...

Kapat