Dizi Haberleri

Chefs Arena Şef Pınar İshakoğlu Kimdir Nereli Kaç Yaşında

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Kanal D’nin yeni yemek yarışma programı Chefs Arena hafta sonu ekranlara gelmeye başladı. Gerçek bir restoranda, tamamen gerçek müşterilerden oluşan bir konsepte; birbirinden farklı deneyimlere ve tarzlara sahip 8 kadın 8 erkek 16 yarışmacı, en iyi şef olabilmek için mücadele edecek. Tv8’in fenomen yemek yarışma programı Masterchef’in farklı bir versiyonu olan Chefs Arena’nın şefleri de merak edilmeye başlandı. Bu muhteşem restoranın patronu ise, deneyimli İtalyan asıllı Türk Şef Batuhan Piatti. Bir diğer Chefs Arena Şefi ve Jüri üyesi ise Pınar İshakoğlu. Chefs Arena Şef Pınar İshakoğlu Kimdir Nereli Kaç Yaşında. Chefs Arena Şef Pınar İshakoğlu Kimdir? Chefs Arena Şef Pınar İshakoğlu Kaç Yaşında? Chefs Arena Şef Pınar İshakoğlu Nereli? gibi soruları akıllara getirdi. Gelin bütün bu soruların cevabına birlikte bakalım.

Chefs Arena Şef Pınar İshakoğlu Kimdir

Chefs Arena Şef Pınar İshakoğlu Kimdir? Chefs Arena Şef Pınar İshakoğlu Biyografisi. Dünyada büyük Trend olan Private Chef yani kişiye özel aşçılık servisini Türkiye’ye getiren ilk isimlerden birisi olan Chefs Arena Şeflerinden Pınar İshakoğlu. Aşçılık hayatına henüz 5 yaşında yaptığı bir kekle başlayan Chefs Arena Şeflerinden Pınar İshakoğlu; tekstil, işletme gibi sektörlerde deneyim yaşadıktan sonra nihayet hayallerini süsleyen MSA (Muftak Sanatları Akademisi) Chef & Owner Bölümünü birincilikle bitirmeyi başarmıştır. Londra’da işletme eğitimi almıştır. Ünlü İtalyan Şef Maurizio Morelli ile çalışmıştır. Londra’da bulunan Latium ve Italian Trattoria Briciole’de sous chef olarak görev almıştır. Yine Londra’da bulunan Soho House’da pastry chef olarak görev almıştır. Digitürk beIN GURME kanalında birbirinden farklı lezzet ve sunumları izleyiciyle buluşturmaktadır. Chefs Arena Şeflerinden Pınar İshakoğlu, aynı zamanda Aydın Üniversitesi Gastronomi Bölümünde akademisyen olarak ders vermektedir. Bebek’te bulunan Lady Burger adlı mekanın sahibidir.

Chefs Arena Şef Pınar İshakoğlu Kaç Yaşında?

Chefs Arena Şef Pınar İshakoğlu Kimdir Nereli Yaşı? Chefs Arena Şef Pınar İshakoğlu Kaç Yaşında? Dünyada büyük Trend olan Private Chef yani kişiye özel aşçılık servisini Türkiye’ye getiren ilk isimlerden birisi olan Chefs Arena Şeflerinden Pınar İshakoğlu 1978 doğumludur. Yani 41 yaşındadır.

Chefs Arena Şef Pınar İshakoğlu Nereli?

Chefs Arena Şef Pınar İshakoğlu Kimdir Nereli Kaç Yaşında. Kanal D’nin yeni yemek yarışma programı Chefs Arena yemek yarışma programının jüri üyesi şeflerinden olan, Chefs Arena Şef Pınar İshakoğlu aslen Ankaralıdır.

Chefs Arena Şef Pınar İshakoğlu Sosyal Medya Hesapları

Chefs Arena Şef Pınar İshakoğlu İnstagram: https://www.instagram.com/pinarishakoglu/?hl=tr

Chefs Arena Şef Pınar İshakoğlu Kişisel İnternet Adresi: https://www.pinarishakoglu.com/

Chefs Arena Patron Batuhan Piatti Kimdir?

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Dizi Haberleri
Chefs Arena Patronu Batuhan Piatti Kim Aslen Nereli Uyruğu
Chefs Arena Patronu Batuhan Piatti Kim Aslen Nereli Uyruğu

Chefs Arena Patorunu Batuhan Piatti Kim Aslen Nereli Ülkesi Türk Mü Yabancı Mı Memleketi Annesi Babası Kimdir Restoranı Nerede Uyruğu...

Kapat