Spor Haberleri

Club Brugge Galatasaray Maçını Veren Yabancı Kanal 2019

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

18 Eylül 2019 Tarihinde oynanacak Şampiyonlar ligi maçı Club Brugge ve Galatsaray karşılaşmasını televizyondan şifresiz veren Azerbaycan kanalı hangisi ? Televizyondan (TV’den) nereden izleniyor ? Yurt dışı Yayını Türkiye’den Nasıl İzlenir ? İşte maçı izlemenin yolları hakkındaki yazımız.

2019 2020 yılı şampiyonlar liginde ki tek temsilcimiz Galatasaray 18 Eylül Çarşamba günü saat 19:55 de Club Brugge deplasmanına gidiyor. Herkesin bildiği gibi Çarşamba maçları Bein Sports 1 kanalından yayınlanıyor. Evinde Tv den ücretsiz canlı ve naklen izlemek isteyen vatandaş maçı izlemenin alternatif yollarına da başvurdu.

Buna göre Azerbaycan ve Rus kanalları bu işin en çok bilinen alternatifleri. Özellikle İdman Tv CBC Sport’un yanında şampiyonlar ligini veren diğer kanallar arasında AZ TV ve İctimai Tv’de bulunuyor. Bu heyecanlı karşılaşmayı bedava izleyebilmek için bu kanalların uydu ve çanağımız dan ayarlamamız lazım.

Club Brugge Galatasaray CB GS 18 Eylül 2019 Maçını veren Yabancı Azeri Rus Kanalı Uydu Çanak Yayını Hangisi Türkiye’den Nasıl İzleyebilirim ?

18.09.2019 tarihli maçı veren yayınlayan yabancı kanal CBC Sport. Bu kanalı ayarlamak için öncelikle çift LNB’ye sahip olmanız gerekmektedir. Azerspace kanallarını izleyebilmek için çift LNB li sistemi çanak ile entegre etmeniz gerekmektedir. Maçı evinizden bedava izlemenin en kısa yollarından biri bu sistemdir.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Spor Haberleri
Club Brugge maçının hakemi belli oldu mu
Club Brugge Galatasaray Maçının Hakemi kim?

2018-2019 sezonunu şampiyon tamamlayan Galatasaray, UEFA Şampiyonlar Ligi A grubun daki ilk maçına 18 Eylül Çarşamba günü Belçika'da Club Brugge...

Kapat