Dizi Haberleri

Çukur 80.Bölümde Çalan Rap Şarkısının Adı Ne Sözleri

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

3.sezonuna giren Show Tv’nin belkide son 3 yılın en beğenilen ve en çok izlenen Çukur dizisinde 78.bölüm geride kaldı. Heyecanın, aksiyonun bir an olsun eksilmediği fenomen dizi de en çok merak edilen konulardan biri de dizi de çalan müzikler oldu. Çukur 80.Bölümde Çalan Rap Şarkının Adı Ne Sözleri. Çukur 80.bölümde çalan müziğin adı ne? Çukur 80.bölümde çalan müziğin sözleri? gibi sorular sorulmaya başlandı. Gelin bu soruların cevaplarına bakalım.


Çukur 79.Bölüm Kemal (Uğur Saldıran) Öldü Veda Etti

Çukur 80.Bölümde Çalan Şarkının Adı Ne Sözleri. Timsah’ın pususundan hafif sıyrıklarla atlatan Yamaç’a; beyaz mercedesli maskeli bir adam da yardım eder. Herkesin merak ettiği beyaz mercedesli adam bir kez daha ortaya çıkmış ve gizemini korumuştur. Azer Murtaza’nın yardımıyla kardeşinin yerini öğrenir ve Çukur’a girer. Tam kardeşine ulaşacakken Çukur’un genç kızları Azer’in önünü keser ve kardeşine ulaşmasına engel olur. Bu arada Metin ve Kemal, Aliço’nun yardımıyla Azer’in kaçırdığı Çukur’un kadınlarına ulaşır. Kadınların kaçtığı haberini alan Azer hızla geri döner. Bütün kızları kurtaran Metin arabaya binerken; Kemal onlara yetişemez ve mekanda kalır. Azer Kemal’i yakalar. Vartolu’nun babasının katilini öğrenmek için Almanya’ya Ziya’nın yanına gitmeye karar verir. Bunu öğrenen Saadet Vartolu’dan (Salih’ten) boşanma kararı alır. Koçovalı Kardeşler (Brothers) Bülent’in yerini öğrenir ve peşlerine düşerler. Bu arada Azer Kemal’i epey hırpalar. Daha sonra Koçovalılarla Kemal ve kardeşini takas yapar. Koçovalılar Bülent’i ta ele geçirecekken, Azer baskın yapar. Çıkan Çatışmada, Azer tam Yamaç’ı vuracakken; Kemal kendini kurşunların önüne atar ve Yamaç’ın kucağında can verir.

Çukur 80.Bölüm – Ich bin Çukur Şarkısı Sözleri

Çukur 80.Bölümde Çalan Rap Şarkısının Adı Ne Sözleri. Vartolu babasının katilini öğrenmek için Almaya’ya Ziya’nın yanına kadar gider. Tabi Medetsiz bu iş olmaz. Vartolu ve Medet ikilisi Almaya’ya adımlarını atarlar. Adımlarını attıkları anda arka planda güzel bir rap müzik onlara eşlik eder. Rap müzik Almanca-Türkçe karışımı bir şarkıdan oluşmaktadır. Şarkının kime ait olduğu şu an için net değildir. Ancak izleyenler Eko Fresh olduğunu tahmin etmektedirler. Bir diğer tahmin ise Killa Hakan.

Çukur 80.Bölüm Ich Bin Çukur Şarkısı Sözleri

Çukur 80.Bölümde Çalan Rap Şarkısının Adı Ne Sözleri

Çukur Çukur Çukur da Çukur
Ich bin Çukur
Çukur da Çukur Ich bin Çukur
Çukur Çukur Çukur da Çukur
Ich bin Çukur

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Dizi Haberleri
hekimoğlu dr. ipek tekin kimdir yaşı boyu sevgilisi
Hekimoğlu Dr İpek Tekin Kimdir Yaşı Boyu Sevgilisi

Son yıllarda kanallar arası dizi rekabetinde geride kaldığı şeklinde eleştirilen Kanal D 2019-2020 sezonu dizilerinde iddialı geliyor. En son Aşk-ı...

Kapat