Dizi Haberleri

Çukur Dizisi 2020 de Final Mi 4. Sezon Var Mı Bitiyor Mu ?

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Çukur Dizisi 2019 2020 3. sezon ile ekranlara gelmeye devam ediyor peki dizi 4. sezonu çekecek mi ?. Show Tv de izleyicisi ile buluşan dizi ilk iki sezonda çok güzel başarılar aldı. Dizinin fanları şimdiden 2020 2021 sezonu olacak mı ? Yoksa 2020 yılı içinde sezon finali olmadan bitiş son bölüm ile final mi yapacak soruları internet ortamında sıkça aranmaya başladı yazımızda aldığımız son bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

Çukur Dizisi Senaryoda Toplam Kaç Bölüm Yayınlanacak Sürecek ?

Aras Bulut İynemli (Yamaç), Dilan Çiçek Deniz (Sena) başrollerinde ki dizinin senaryosu Gökhan Horzum tarafından yazılmaktadır. Dizi 1. ve 2. sezonda ciddi bir başarı elde edince Show Tv ile anlaşıldı ve ekranlara 3. Sezon da gelmeye başladı.

Çukur Dizisi Ne Zaman Final (Son Bölüm) Yapacak Bitecek ?

Aldığımız haberlere göre dizinin 120 bölümü kaldıracak senaryosu olduğu yönünde. 2020 yılında dizinin kesin olarak bitip bitmeyeceği şuan belli değil. Final tarihini şuan bilmiyoruz fakat Çukur dizisinin bu sene reytinglerinde azalma olmaz ise 4. Sezonda yayınlanmasını öngörüyoruz.

4. Sezon Var Mı Yok Mu 2020 De Tamamen Bitiyor Mu ?

2020 2021 yılında Çukur devam edecek mi bitecek mi şuan belli değil fakat yapımcıların ve Show Tv’nin böyle bir reyting kapasitesi olan diziyi 2020 yılında bitirip final yapacağını düşünmüyoruz. Yani 3. Sezon Final sezonu olması bizlerde istemiyoruz. Bu konuda kanal veya yapımcılardan bir açıklama gelirse sizlere duyuracağız.

Bize göre dizi hikaye ve konusu ile senaryo sıkıntısı çekmemesi gerekir pazartesi günleri en çok izlenen böylesine tutmuş bir dizinin dalya yapmadan yani 100 bölüm yayınlamadan biteceğini düşünmüyoruz. Tabi ki kendi izleyici kitlesinin verdiği destek düşmez ise; izleyicilerden anladığımız genel dönütlere göre dizinin 1. sezonunu izleyen çoğu kişi 3. sezonunu da izlemeye devam ediyor yani kendi açısından sadık bir izleyici kitlesi olan Çukur dizisi 4. sezonu çekmesi gerekir. Dizi sektörüne yatırılan milyonlarca lira yatırımın geri dönüşü her zaman kolay olmuyor. Şuan yeni çıkan her 3 diziden 2 si erken final yapıp kanalına veda ederken Çukur Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi benzer konulara sahip diziler artık 3. 4. sezonlarını çekmeye başladı mafya kabadayı vb. konulu dizilerin ülkemizde çoğu zaman iş yapmıştır.

Bu Konu hakkında yorum yapmanızı bekliyoruz. Sizin görüşlerinizi yazımıza eklemek isteriz…

Survivor 2020 Kadrosuna Baktın Mı

Survivor 2020 ye katılacak ünlüleri Acun Ilıcalı Açıkladı

1 Yorum

  1. bıngıl bıngıldak Reply

    merhaba,
    bu dizi izlenmemeli ve derhal iptal edilmelidir yada sonlandırılmalıdır toplum refahı için.
    edho’da dahil olmak üzere.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Dizi Haberleri
Müge Anlı Satı Ermiş’e Ne Oldu Son Gelişmeler Neler ?

Müge Anlı İle Tatlı Sert Satı Ermiş'e ne oldu neler yaşadı ? Bulundu Mu Olayı Çözüldü Mü ? Cinayet Mi...

Kapat