Dizi Oyuncuları

Çukur Fadik (Nur Sürer) Kimdir Oynadığı Diziler

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Çukur dizisine yeni giren karakter Fadik Kurtuluş Kimdir ? Daha önce oynadığı diziler neler ? Kaç Yaşında ? Gerçek Adı geçmiş bilgileri yazımızda.

Sevilen fenomen dizi Çukur 2019 2020 yılı 3. yeni sezonunda kadrosuna Hazal Subaşı, Damla Sönmez’den sonra bir tecrübeli oyuncuyu daha kadrosuna dahil etti. Tecrübeli oyuncu oynadığı dizilerin ismine bir de Çukur’u ekledi.

Türk sinema ve dizi sektöründe çok önemli bir yere sahip Nur Sürer bu kapsamda Çukur dizisine dahil oldu. Oyuncu dizide Fadik Kurtuluş karakterine can verecek.Azer’in annesi ve aynı zamanda Nehir’in annesi olacak. Aldığı rollerde kült bir performans sergileyen Nur Sürer bu rolde de önemli bir başarıya imza atacaktır. Oyuncuyu hatırlayamayan izleyiciler için bütün bilgileri sizler için toparladık.

Çukur Fadik Kurtuluş Kimdir Bilgileri Kaç Yaşında ?

Ad : Nur Sürer

Doğum Tarihi Kaç Yaşında : 21 Haziran 1954 (65 Yaşında)

Memleketi (Aslen Nereli) ; Bursa

Eşi Kim : Bülent Kayabaş

Eskiden Oynadığı Diziler Filmler

Rol Aldığı Geçmiş Diziler ; Sultan Dizisi (Ayşe), Asi Dizisi (Neriman Kozcuoğlu), Kayıtdışı (Melek), Masum (Nermin Bayrakçı)

Oynadığı Filmler; Gece, Eksik, Gülizar , Bir Aşk Hikayesi, Kurşun Yarası, Havada Bulut, Sır Çocukalr , Sarı Günler

Nur Sürer (Fadik) oynadığı bazı dizi ve filmler arasında.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Dizi Oyuncuları
Çukur Efsun (Damla Sönmez) Kimdir Nereli Biyografisi

Çukur Efsun'un (Damla Sönmez) Memleketi Nereli Kaç Yaşında Oynadığı Diziler Filmler Fiziksel Ölçüleri Bedeni Boyu Kilosu Kaç Hangi Burç

Kapat