Dizi Haberleri

Çukur Nedim Kimdir Gerçek Adı Yaşı Oynadığı Diziler

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Show Tv’nin reyting rekorları kıran dizisi Çukur’da heyecan hız kesmeden devam ediyor. En son yayınlanan 80.bölümde tansiyonun dozu giderek artıyor. Koçovalı kardeşler Yamaç, Selim ve Cumali Çukur’u ayakta tutmak için var güçleriyle çalışırken; Vartolu ise Medetle Almanya’ya gidip Ziya’yı bulmayı ve babasının katilini öğrenmeyi hedefliyor. Bu arada Çukur’da Reşit Fazullah’tan gelen bir haber büyük bir fırtınanın kopacağını gösteriyor. Çukur Nedim Kimdir Gerçek Adı Yaşı Oynadığı Diziler. Çukur Nedim Kimdir? Çukur Nedim Kim Gerçek Adı? Çukur Nedim Yaşı? Çukur Nedim Oynadığı Diziler? Çukur Nedim’in Amacı Ne? Çukur Nedim Ne Yapacak? Gibi sorular akıllara gelmişti.

16 Aralık Çukur 80.Bölüm Özeti

Çukur’da sular durulmuyor. Kemal’i kaybeden Çukur 80.bölümde; Kemal için bir cenaze töreni düzenlenir. Gözyaşlarının sel olduğu törende bütün Çukur ahali oradadır. Yamaç Kemal’in intikamını Azer’in kardeşini ölerek alacaktır. Bu arada Ziya’yı bulmakta kararlı olan Vartolu, Medet ile beraber Almanya’nın yolunu tutar. Uzun uğraşlar sonucu Ziya’yı bir Türk kahvesinde bulur. Duydukları karşısında şok olan Vartolu’nun Türkiye; Çukur’a gelince ne yapacağı merak konusu oldu. Ve Reşit Fazullah Çukur’a tekrar dahil olur. Ayağının tozuyla Yamaç’la kahvede buluşan Reşit Fazullah; Ebu Kaysar, Çukur’u haritadan silecekmiş, Koçovalıları yaşatmayacakmış der. Çukur’un üstünde karabulutlar dolaşmaya devam edecek. Timsahın planı ne? Akın Koçovalı Çukur’a yardım mı edecek?

Çukur Nedim Kim Gerçek Adı İsmi

Çukur 80.bölümde Reşit Fazullah ortaya çıkar. Reşit Fazullah Yamaç ile Çukur’un kahvesinde buluşur. Azer’in geleceğini, Çukur’u haritadan silmek istediğini ve Koçovalıları yaşatmayacağını söylediğini Yamaç’a iletir.  Reşit Fazullah’ı uğurlayan Yamaç; kahveye girecekken tam o sırada topallayan bir adam Yamaç’a yaklaşır. Topallayan adam adının Nedim olduğunu söyler. Yamaç’ın kendisini bulmasını söylediğini ve iş aradığını belirtir. Yamaç Nedim’e kahvede elemena ihtiyaç olduğunu ve isterse kahvede çalışabileceğini söyler. Nedim teklifi kabul eder ve 2li ayrılır. Çukur Nedim’in gerçek adı İlkay Akdağlı’dır. Çukur Nedim’in amacı ne? Çukur Nedim Kime Çalışıyor?

Çukur Nedim Neden Topallıyor?

Geçen bölümlerde Yamaç ve Koçovalılar Bülent’in işlettiği pavyona baskın yapmıştı. O baskında Yamaç bir adamla konuşurken Nedim’den bahsetmişti. Anlatırken bir ayağının aksadığını ve yıllar önce bir çatışmada kurşun yediğini ve 6 aya kala işten çıkarıldığını söylemişti. Dizide de Nedim Yamaç’tan gelip iş istemişti.

Çukur Nedim (İlkay Akdağlı) Kimdir?

21 Ağustos 1973 Ankara doğumludur. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Aslan burcudur. Oynadığı dizi ve filmler: Hiç Bana Sordun Mu, Yağmur Beklerken, Şeytanın Göz Yaşları, Mavi Düşler, A.G.A, Sırlar Dünyası, AVrupa Yakası, Çınaraltı, Selena, Sevda Çiçeği, Gece 11:45, Unutulmayanlar, Son Osmanlı Yandım Ali, Yaprak Dökümü, Pis Yedili, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz,.

Çukur Nedim (İlkay Akdağlı) Twitter: https://twitter.com/ilkayakdagli?ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcamp%5Eserp%7Ctwgr%5Eauthor

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Dizi Haberleri
23 Aralık Çukur 81.Bölüm Fragmanı
23 Aralık Çukur 81.Bölüm Fragmanı

3.sezonuna giren Show Tv'nin belkide son 3 yılın en beğenilen ve en çok izlenen Çukur dizisinde 80.bölüm geride kaldı. Heyecanın,...

Kapat