Dizi Oyuncuları

Çukur Ziya Kim Gerçek Adı İsmi

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Show Tv’nin reyting rekorları kıran dizisi Çukur’da heyecan hız kesmeden devam ediyor. En son yayınlanan 75.bölümde tansiyonun dozu giderek artıyor. Koçovalı kardeşler Yamaç, Selim ve Cumali Çukur’u ayakta tutmak için var güçleriyle çalışırken; hapishaneden bilerek tahliye olmayan Vartolu (Salih Koçovalı) aylardır peşinde olduğu, yüzünü bile göremediği Ziya’nın peşine düşmüştü. Bu zamana kadar ortalarda görünmeyen Ziya, Çukur 76.bölüm fragmanında yüzünü gösterdi. Çukur Ziya Kimdir? Çukur Ziya Kim Gerçek Adı? Çukur Ziya Kim İsmi Ne? Çukur Ziya karakteri kim? Gibi sorular akıllara gelmişti.

Çukur Ziya Kim Gerçek Adı İsmi

Çukur dizisi 76.bölüm fragmanında ortayan çıkan Ziya; en sonunda deşifre oluyor. Vartolu’nun babası İdris Koçovalı’yı öldürdüğünü iddia eden Ziya’yı bütün hapishanede aramaktaydı. Yayınlanan fragmanda Vartolu’nun Ziya’yı bulduğu ve kovaladığı görüntüler ortaya çıktı. Vartolu kaçan Ziya’nın arkasından: ”Kaçma Ziya kaçma, öleceksin zaten, iyisi mi sen kendine” şeklinde bağırdığı gözlerden kaçmadı. Deşifre olan Ziya bakalım neler yapacak? Aylardır Ziya’yı her yerde arayan, yüzünü bile göremeyen Vartolu (Salih Koçovalı); Ziya’yı yakaladığında ne yapacak? Vartolu babası (İdris Koçovalı) nın intikamını alabilecek mı? Vartolu Sultan Ana’nın isteğini yerine getirebilecek mi? Çukur Ziya karakterinin gerçek adı Muttalip Müjdeci’dir. Siz ne düşünüyorsunuz? Görüş ve düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Title

Description

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Dizi Oyuncuları
Kuruluş Osman Şeyh Edebali Kim Seda Yıldız Kimdir Gerçek İsmi
Kuruluş Osman Şeyh Edebali Kim Seda Yıldız Kimdir Gerçek Adı

Kuruluş Osman Şeyh Edebali Kim Seda Yıldız Kimdir Hangi Dizide Oynadı Gerçek Adı İsmi Kaç Yaşında Nereli Eşkiya Kurtlar Vadisinde...

Kapat