Dizi Haberleri

Çukur’da Azer Karaca Aşkı

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Show Tv’nin reyting rekorları kıran dizisi Çukur’da heyecan hız kesmeden devam ediyor. En son yayınlanan 81.bölümde tansiyonun dozu giderek artıyor. Koçovalı kardeşler Yamaç, Selim ve Cumali Çukur’u ayakta tutmak için var güçleriyle çalışırken; Vartolu ise Medetle Almanya’ya gidip Ziya’yı bulan ve babasının katilini öğrenmeye bir adım daha yaklaştı. Önündeki tek engel ise Alman mafya lideri Hans Zimmerman. Zimmerman’ın istediğini yapan Vartolu babasının katilini öğreniyor . Bu arada çocuklarının kavgasına daha dayanamayan Fadik Kurtuluş ve Sultan Koçovalı 2 aile arasında barış olması için ellerinden geleni yapıyor. Bu yolda Azer ve Karaca’yı evlendirmeyi bile düşünmektedirler. Çukur’da Azer Karaca Aşkı Mı Doğuyor? Çukur’da Azer&Karaca Aşkı. Çukur Azer ve Karaca Birbirlerine Aşık Mı Olacak? Çukur Azer ve Karaca Evlenecek Mi? Çukur Azer ve Karaca Sevgili Mi Olacak?

16 Aralık Çukur 80.Bölüm Özeti

Çukur’da Azer&Karaca Aşkı. Çukur’da sular durulmuyor. Kemal’i kaybeden Çukur 80.bölümde; Kemal için bir cenaze töreni düzenlenir. Gözyaşlarının sel olduğu törende bütün Çukur ahali oradadır. Yamaç Kemal’in intikamını Azer’in kardeşini ölerek alacaktır. Bu arada Ziya’yı bulmakta kararlı olan Vartolu, Medet ile beraber Almanya’nın yolunu tutar. Uzun uğraşlar sonucu Ziya’yı bir Türk kahvesinde bulur. Duydukları karşısında şok olan Vartolu’nun Türkiye; Çukur’a gelince ne yapacağı merak konusu oldu. Ve Reşit Fazullah Çukur’a tekrar dahil olur. Ayağının tozuyla Yamaç’la kahvede buluşan Reşit Fazullah; Ebu Kaysar, Çukur’u haritadan silecekmiş, Koçovalıları yaşatmayacakmış der. Çukur’un üstünde karabulutlar dolaşmaya devam edecek. Timsahın planı ne? Akın Koçovalı Çukur’a yardım mı edecek?

Çukur Azer Karaca Aşkı

Çukur’da Azer&Karaca Aşkı. Çukur’da bomba gibi bir gelişme… Heyecanların sürprizlerin eksilmediği, dopdolu bölümleriyle izleyenleri ekrana bağlayan Çukur’da müthiş bir bomba geliyor. Dizinin senaristlerinin Azer ve Karaca aşkını işleyerek bir anlamda ünlü Romeo ve Juliet romanına atıfta bulundukları belirtildi. Hatırlanacağı üzere Azer ve Yamaç sonu gelmeyen bir girdabın içine girmişlerdi. Yamaç’ı ve ailesini tamamen yok etmek üzerine planlar kuran ve durmak bilmeyen Azer; bu yolda en sevdiklerini kaybetse de Yamaç’ın da çok canını yaktı. Yamaç ise eline Azer’i defalarca öldürme fırsatı geçtiyse de bir türlü bunu başaramadı. Kendi hatalarının kurbanı olan Yamaç, son olarak en sadık adamlarından biri olan Kemal’i kaybederek büyük bir acı yaşamıştı. Devamında Kemal’in intikamını Azer’in kardeşini öldürerek almıştı. Bu 2’li arasındaki savaş giderek büyürken; anneler devreye girdi. Azer’in annesi Fadik Kurtuluş ve Yamaç’ın annesi Sultan Koçovalı bu savaşa bir son vermek için harekete geçti.

Çukur Azer&Karaca Romeo&Juliet Bağlantısı

Çukur’da Azer&Karaca Aşkı. Her ne kadar tüm uyarılarına rağmen oğullarını durduramayan anneler, bu sefer başka bir plan yaptılar. O da Azer ve Karaca’yı evlendirerek bu kıyıma artık bir son vermek. 2 aile arasındaki çatışmanın son bulması tek istekleri. Bu hikaye İngilizlerin ünlü yazarı William Shakespeare’in Romo ve Juliet romanına benziyor. Roman’da Capulet ve Montague birbirine düşman 2 ailedir. Yıllardır süren bu kavga ve savaş ortamında Capulet’lerin kızı Juliet ve Montague’lerin oğlu Romeo birbirlerine aşık olurlar. Ailelerinin asla izin vermeyeceği bu aşk maalesef kötü sonla bitecek ancak aşkları ölümsüz olacaktır. Bakalım dizinin senaristleri nasıl bir senaryo ile karşımıza çıkacaklar? Yorum ve görüşlerinizi alt kısımda yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Dizi Haberleri
Çukur Nedim Kimdir Gerçek Adı Yaşı Oynadığı Diziler
Çukur Nedim Kimdir Gerçek Adı Yaşı Oynadığı Diziler

Show Tv’nin reyting rekorları kıran dizisi Çukur’da heyecan hız kesmeden devam ediyor. En son yayınlanan 80.bölümde tansiyonun dozu giderek artıyor. Koçovalı...

Kapat