Kuruluş Osman

Kuruluş Osman Bala Hatun (Özge Törer) Yaşı Boyu Kaç Bilgileri

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Malhun Hatun Karakterini Kim Oynuyor ? Gerçek Adı Ne ? Özge Törer Kaç Yaşında Boyu Kilosu Bedeni Kaç Fiziksel Ölçüleri İnstagram Hesabı Daha Önce Oynadığı Diziler Rabia Bala Hatun

Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı niteliğinde yeni çıkacak dizi Kuruluş Osman’ın hangi kanalda yayınlanacağı kafalarda soru işareti bırakmıştı. Daha sonra yapılan açıklamalarda dizinin Atv kanalında yayınlanacağı duyuruldu.

Yapımcı Mehmet Bozdağ ” Diriliş serimiz ‘Kuruluş Osman’ olarak bu sezon ATV’de izleyicisiyle buluşacak.Yeni kanalımız ve yeni sezonumuz hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” sözleriyle dizinin resmen ATV’de yayınlanacağını bildirdi.

Kuruluş Osman dizisinde Osman karakterini Burak Özçivit canlandırırken partneri Malhun Hatun ya da Mala Hatun’u kimin canlandıracağı hakkında çeşitli söylentiler çıkmıştı. Malhun Hatun’u Aslıhan Karaları’ın canlandıracağı söylenmişti fakat daha sonra yapılan açıklamada Burak Özçivit’in partneri rolünü Özge Törer’in canlandıracağı söylenmiştir.Özge Törer kimdir? hakkında tüm merak edilenler.

Özge Törer Kimdir ? Kaç Yaşında ? Boyu Kilosu Bedeni Bilgileri

Oyuncu hakkında şuan için net biyografi ve diğer bilgelere ulaşamadık

Nereli (Memleketi) :

Kaç Yaşında (Doğum Tarihi) : 20 li yaşlarda

Burcu :

Eğitim Bilgileri : Üniversite 3. Sınıfta

Boyu Kaç Cm :

Kilo :

Saç Rengi : Açık Kahverengi

Gerçek Göz Rengi : Yeşil

Bedeni :

Daha Önce Oynadığı Diziler :

Rol Aldığı Filmler :

Resmi İnstagram Hesabı (Sosyal Medya Kullanıcı Adı) ;

Rabia Bala Hatun

Bir Yorum Yaz

Pinle