Dizi Haberleri

Doya Doya Moda Selin Küçük Kim Nereli Yaşı Boyu Kilosu

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Doya Doya Moda Selin Küçük Kim Kaç Yaşında Nereli Aslen Memleketi Nereden Katılıyor Mesleği Gerçek Hayatta Ki İşi Ne ? Ne İş Yapıyor Boyu Kilosu Kaç Bedeni Özgeçmişi Bilgileri Makyajsız Hali Burnu Dudağı Estetikli Mi Estetiksiz Mi ? Evli Mi Bekar Mı Eşi Sevgilisi Var Mı İnstagram Facebook Hesabı Linki Takipçi Sayısı ?

Tv8’in sevilen yüksek beden moda yarışmasında 13 Ocak Yeni Bölümde programa yeni katılan kız merak konusu oldu. İşte yeni gelen isim Selin Küçük Hakkında bilinmeyenleri sizler için araştırdık ve yazımızdan bu bilgileri paylaşıyoruz.

Doya Doya Moda Selin Küçük Kimdir Nereli

Sevilen programa son katılan Selin Küçük yarışmaya Samsun‘dan katılıyor. Samsunlu olan ismin gerçek mesleği ise Make Up artisliği. Şuan herhangi bir işte çalışmayan Selin Küçük 2 yıldır moda ile ilgilendiğini söyledi.

Şuan 23 Yaşında olan Selin Küçük Kilosu 71 boyu ise 174 cm yarışmaya 40 beden büyüklüğü ile katılan iddialı isim diğer kızları teker teker eleyeceğini ilk bölümde iddia etti. Bakalım Selin Küçük ilerleyen bölümlerde haftalık puan durumlarında nasıl sonuçlar alacak. Erken elenecek mi elenmeyecek mi ?

Selin Küçük İnstagram Facebook Hesabı Var Mı

Doya Doya Moda Selin Küçük Kim Nereli Yaşı Boyu Kilosu

Yarışmacının gizli şekilde İnstagram hesabı bulunmaktadır. Kendisinin resmi İnstagram Hesabı Kullanıcı adı @_slnkckk dır. Linke tıklayarak ziyaret edebilirsiniz. TIKLAYINIZ.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Dizi Haberleri
Sefirin Kızı 4. Bölüm 13 Ocak 2. Fragman Video İzle
Sefirin Kızı 4. Bölüm 13 Ocak 2. Fragman Video İzle

Sefirin Kızı 4. Bölüm 2. Fragman 13 Ocak İkinci Tanıtım Video İzle Özeti Neler Yaşanacak Menekşe ve Sancar Ayrılcak Mı...

Kapat