Spor Haberleri

Emre Mor Yağmur Taktaş Sevgili Mi? Emre Mor Yağmur Taktaş’a Ne Dedi?

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Galatasaray’ın Celta Vigo’dan transfer etmiş olduğu genç oyuncu Emre Mor Türkiyedeki hayatına hızlı başladı. Galatasaray’da kendini bulması beklenen genç oyuncu magazin haberlerine erken düşmeye başladı. Emre Mor’un daha önce Instagram üzerinden bazı modellerle haberi çıkmasının ardından Türkiye’de de buna benzer magazin haberlerinde yer aldığını gördük. Emre Mor Yağmur Taktaş ‘a sosyal medya platformu Instagram üzerinden mesajlar attığı ortaya çıktı.

Emre Mor Yağmur Taktaş Konuşması

Emre Mor Yağmur Taktaş ile Instagram üzerinden iletişime geçerek onunla tanışmak istedi. Yağmur Taktaş ise Emre Mor’a hiç pas vermedi. Emre Mor Yapmur Taktaş ile tanışmak için türlü yollara denemesine rağmen bir türlü istediğini elde edemedi.

Emre Mor Yağmur Taktaş'a Instagramdan Yürüdü
Emre Mor Yağmur Taktaş’a Instagramdan Yürüdü

Emre Mor Yağmur Taktaş’a birçok mesaj atmasına rağmen Yağmur, herhangi bir cevap vermedi. Yağmur Taktaş’tan adres isteyen, ona nerede yaşadığını sorduktan sonra Emre Mor Yağmur Taktaş’a “eğer cevap vermezsen bir daha yazmayacağım” ifadesini kullandı. Yağmur Taktaş bu mesaja bile cevap vermedi. Emre Mor ile Yağmur Taktaş arasında yaşanan olayı Yakın Markaj’a aldık bekliyoruz.

Emre Mor Yağmur Taktaş Instagram Mesajları
Emre Mor Yağmur Taktaş Instagram Mesajları

Yağmur Taktaş Kimdir?

“İşte Benim Stilim” adlı yarışma programında ünlü olan Yağmur Taktaş, bu yarışmanın ardından da adından söz ettirmeye devam etti. 1996 doğumlu Adanalı güzel Yağmur Taktaş, sosyal medya üzerinden yapmış olduğu paylaşımlarla da dikkatleri üzerine çekti. Alışverişe olan ilgisi, yemek yapmayı ve arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi sevmesi ile bilinen Yağmur Taktaş Emre Mor’un yanı sıra birçok kişinin de yakın markajında.

Bakalım Emre Mor’un Yağmur Taktaş‘a yakın markajı nasıl son bulacak.

Yağmur Taktaş Sosyal Medya Hesapları

Instagram: https://www.instagram.com/yagmurtaktas/

Twitter: https://twitter.com/yagmurtaktas

Snapchat: @yagmurtaktas

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Spor Haberleri
Florin Andone Kasımpaşa Maçında Neden Yok? Cezalı mı? Sakat mı?
Florin Andone Kasımpaşa Maçında Oynayamayacak

Galatasaray'ın Brighton'dan kadrosuna kattığı Florin Andone Kasımpaşa maçında oynayamayacak. Peki Florin Andone Kasımpaşa maçında neden yok? Sakat mı, cezalı mı?...

Kapat